ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 7 gjerat qe i doni dhe 7 gjerat qe nuk i doni te perdoni qe doni ...!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: 7 gjerat qe i doni dhe 7 gjerat qe nuk i doni te perdoni qe doni ...!   Fri Aug 28, 2009 5:05 pm

dhe shkruani vetem nga 1 her 7 gjera ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: 7 gjerat qe i doni dhe 7 gjerat qe nuk i doni te perdoni qe doni ...!   Fri Aug 28, 2009 5:14 pm

No(veshtir ti gjej po nashta jon qeto ... po ne pergjithesi eshte perfekt ) love u po po duhet me shkru diqka sorry ahahuhua
1.me ben te qaj
2.Pasigurin tende
3.Shoket e tu
4.serioz
5.qe me ben te dua
6.i turpshem
7.flet pak

Yes
1.syt e tu
2.Buzet
3.Floket
4.zeshkan
5.Buzqeshjen
6.shakat e tua
7.qe me do :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: 7 gjerat qe i doni dhe 7 gjerat qe nuk i doni te perdoni qe doni ...!   Fri Aug 28, 2009 5:53 pm

yes

1.syte e tu
2.fytyren tende
3,fjalet tua
4.shikimin tend
5.qe me do dhe te dua
6.qe je pran meje
7.GJITHQKA TENDEN!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 7 gjerat qe i doni dhe 7 gjerat qe nuk i doni te perdoni qe doni ...!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
7 gjerat qe i doni dhe 7 gjerat qe nuk i doni te perdoni qe doni ...!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: