ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Sikur I/E Dashura Juaj Te Kishte Fiksim Shokun/SHoqen Tuaj Si Do Veperonit ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Sikur I/E Dashura Juaj Te Kishte Fiksim Shokun/SHoqen Tuaj Si Do Veperonit ?   Sat Aug 29, 2009 12:50 am

Question Question Sikur I/E Dashura Juaj Te Kishte Fiksim Shokun/SHoqen Tuaj Si Do Veperonit ?

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sikur I/E Dashura Juaj Te Kishte Fiksim Shokun/SHoqen Tuaj Si Do Veperonit ?   Sun Aug 30, 2009 1:13 pm

Do e vrisja :@ Do e lija ...!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sikur I/E Dashura Juaj Te Kishte Fiksim Shokun/SHoqen Tuaj Si Do Veperonit ?   Sun Aug 30, 2009 6:37 pm

haha,..edhe un do e lija................(brb)

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sikur I/E Dashura Juaj Te Kishte Fiksim Shokun/SHoqen Tuaj Si Do Veperonit ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sikur I/E Dashura Juaj Te Kishte Fiksim Shokun/SHoqen Tuaj Si Do Veperonit ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skėnderbeu kishte edukim dhe zhvillim harmonik fizik, moral e intelektual
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Exhevit Rexhepi:Krisja kenges sikur zana
» Banda e Durrėsit, vrasje, grabitje trafikim....
» Ibrahim Egriu: Foto kujtimesh tė pa harruara

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: