ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Damon do tė nderohet pėr karrierėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Damon do tė nderohet pėr karrierėn   Sun Aug 30, 2009 7:19 pm

Fituesi i ēmimit Oskar, Matt Damon, do tė nderohet pėr karrierėn e tij filmike nė njė ceremoni tė ndarjes sė ēmimit vitin e ardhshėm.
Aktori, karriera e tė cilit filloi ngritjen pas suksesit tė vitit 1997, “Good Will Hunting”, tė cilin ai e realizoi me mikun e tij Ben Affleck, do tė nderohet me ēmimin prestigjioz, American Cinematheque Award.

Siē shkruan Variety, ceremonia ėshtė caktuar tė mbahet nė muajin mars. Fitues tė mėhershėm tė kėtij ēmimi janė aktori Samuel L. Jackson, i cili e fitoi atė nė dhjetor tė vitit tė kaluar, dhe Julia Roberts e cila e fitoi nė vitin 2006.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Damon do tė nderohet pėr karrierėn   Mon Aug 31, 2009 6:17 pm

shum mir flm per infon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
 
Damon do tė nderohet pėr karrierėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: