ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Doherty do ta nderojė Jacksonin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Doherty do ta nderojė Jacksonin   Wed Sep 02, 2009 1:34 pm

Pete Doherty do ta kėndojė njė kėngė tė Michael Jacksonit pėr ta nderuar legjendėn e ndjerė tė muzikės pop.
Rokeri do tė mbajė koncertin “David Gest... My Life” nė Londėr muajin e ardhshėm, ndėrsa ka njoftuar se nė koncert do ta kėndojė kėngėn “Human Nature” tė Mbretit tė muzikės pop, me qėllim qė ta nderojė jetėn dhe veprėn e Jackson.

Frontmeni i grupit “Babyshambles” ka vendosur pėr baladėn e vitit 1982 nga albumi “Thriller” i Jackson, ndėrsa organizmin e koncertit e bėn producenti Gest, i cili ėshtė njė mik i afėrt i Jackson.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Doherty do ta nderojė Jacksonin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: