ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Lewis: Pitt ėshtė njė super baba

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Lewis: Pitt ėshtė njė super baba   Wed Sep 02, 2009 10:25 pm

Aktorja Juliette Lewis mendon se i fejuari i dikurshėm i saj, Brad Pitt, ėshtė njė baba i shkėlqyer.
Lewis e cila ėshtė ndarė nga Pitt nė vitet e nėntėdhjeta, ėshtė e mahnitur nga aftėsitė prindėrore tė hamshorit hollivudian, i cili sė bashku me partneren Angelina Jolie janė duke rritur gjashtė fėmijė.

“Kur takohem me tė ėshtė sikur tė takohem me njė shok tė vjetėr. Ai ėshtė pjekur si njė burrė dhe baba i mirė. Njė super baba. Ėshtė mbresėlėnėse. Njėsia e tyre familjare ėshtė frymėzuese”, ka thėnė Lewis.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Lewis: Pitt ėshtė njė super baba
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: