ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Madonna pėrgjegjėse pėr tragjedinė e Ohrit?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Madonna pėrgjegjėse pėr tragjedinė e Ohrit?   Fri Sep 11, 2009 6:30 pm

Pas fundosjes sė anijes me turistė bullgarė nė liqenin e Ohrit ku humbėn jetėn 15 vetė, krahas pėrgjegjėsive tė drejtuesit tė anijes, ka kush mendon se pėrgjegjėsi pėr kėtė tragjedi mban edhe Madonna.
Klerikėt bullgarė e shikojnė nė tjetėr prizėm kėtė tragjedi. Ata e lidhin tragjedinė me koncertin qė kėngėtarja mbajti mė 29 gusht nė kryeqytetin bullgar, Sofje.

Mitropoliti i Kishės Ortodokse Bullgare deklaroi se “tragjedia ndodhi pėr shkak tė koncertit tė Madonnas.”

Nė intervistėn qė dha pėr kanalin televiziv bullgar BTV, Mitropoliti tha se “ u munduam t’i paralajmėronim njerėzit, por askush nuk na dėgjoi.”

Koncerti i 29 gushtit i Madonnas pėrkonte me vrasjen e Profetit Gjon, qė ėshtė ditė zie.

Sinodi i Lartė qė ėshtė edhe organi mė i lartė i Kishės Ortodokse Bullgare nėpėrmjet njė lajmėrimi njė ditė para koncertit tė Madonnas, pati bėrė thirrje pėr shtyrje tė koncertit pėr tė shmangur degjenerimin e sjelljeve morale ortodokse.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: Madonna pėrgjegjėse pėr tragjedinė e Ohrit?   Fri Sep 11, 2009 8:32 pm

good
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Madonna pėrgjegjėse pėr tragjedinė e Ohrit?   Fri Sep 11, 2009 9:28 pm

okk

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Madonna pėrgjegjėse pėr tragjedinė e Ohrit?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Madonna pėrgjegjėse pėr tragjedinė e Ohrit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ali Podrimja: Zė i ndėrgjegjėsimit Josif Bageri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: