ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Ndahen Scherzinger dhe Hamilton?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Ndahen Scherzinger dhe Hamilton?   Mon Sep 14, 2009 3:59 pm

Njoftohet se kėngėtarja Nicole Scherzinger ėshtė ndarė nga i dashuri i saj Lewis Hamilton.
Liderja e grupit “Pussycat Dolls” ka filluar lidhjen me pilotin e Formula 1 qė nga viti 2007, ndėrsa ajo mė herėt kishte planifikuar tė martohej me britanikun.

Mirėpo, “Sunday Mirror” njofton se Hamilton ėshtė ndarė nga Nicole, ndėrsa arsye e ndarjes janė pikėrisht fjalėt e kėngėtares pėr martesė.

Sipas gazetės britanike, Hamilton nuk e ndjen veten tė gatshėm pėr martesė, prandaj e ka ndier presionin qė lidhja e tyre mund tė shkonte njė hap pėrpara, dhe ka vendosur qė t’i jep fund.

Ndėrkohė, burime pranė Nicole thonė se asaj i ėshtė thyer zemra, pasi qė kishte planifikuar njė jetė tė pėrbashkėt me Hamilton.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ndahen Scherzinger dhe Hamilton?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DISA ASPEKTE TĖ EPIKĖS HISTORIKE NĖ KĖNGĖT POPULLORE SHQIPTARE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: