ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Tmerrohet nga gjunjėt e huaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Tmerrohet nga gjunjėt e huaj   Tue Sep 15, 2009 10:20 pm

Vetėm nga shikimi apo prekja mė e lehtė e gjunjėve tė huaj, 25-vjeēarja Sarah Lister fillon tė bėj panik dhe tė djersitet. Pėr shkak tė frikės nga gjunjėt, e njohur si genufobia, Sarah nuk mund tė shkoj nė plazh, nė kafiteri, e as tė shėtitet normalisht nėpėr rrugė.
“Verės ėshtė tmerr. Kam frikė se do tė takoj dikė nė fustan tė shkurtėr dhe do tė ēmendem. Nė tė fejuarin dhe familjen e afėrm jam mėsuar, mirėpo gjunjėt e tė huajve ende mė frikėsojnė”, thotė Sarah e cila fobinė ka filluar ta zhvillojė qė prej moshės 11 vjeēare, pasi qė ka parė gjurin e nxjerrė tė babait tė saj. Ka provuar tableta e hipnoza prandaj me kalimin e viteve frika i ėshtė zvogėluar. Shpreson qė nė maj tė vitit tė ardhshėm do tė jetė e gatshme pėr martesėn e saj.

“Nuk jam kėnaqur kur e kam provuar fustanin e nusėrisė sepse kisha frikė se dikush mund tė mė prekė gjunjėt. Dua tė kėnaqem nė secilin tė martesės sime”, ka thėnė Sarah e cila ėndėrron pėr muaj tė mjaltit nė plazh.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tmerrohet nga gjunjėt e huaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: