ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Aniston: Nuk mė intereson jeta e tė tjerėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Aniston: Nuk mė intereson jeta e tė tjerėve   Mon Sep 21, 2009 11:08 am

Jennifer Aniston ka thėnė se asaj nuk i intereson jeta private e fytyrave tė tjera tė famshme dhe ėshtė e hutuar nga interesimi i publikut pėr jetėn e saj personale.
Ish-aktorja e serisė “Friends”, gjithmonė ka refuzuar tė diskutojė detajet e jetės sė vet, pasi asaj nuk i pėlqen ideja qė tė tjerėt tė lexojnė pėr lidhjet e saj.

“Nuk di asgjė pėr jetėn tuaj. Nuk dua tė di, vėrtet. Nuk ėshtė puna ime. Ėshtė njė gjė shumė e ēuditshme, por disi ėshtė sikur ėshtė ndonjė rregull diku ku thuhet, ‘Mirė, ti je njė person publik, andaj ne duhet tė shkojmė nė shtėpinė tuaj dhe tė kėrkojmė nėpėr brekėt tuaja’,”, ka thėnė aktorja.

“Nuk e di se nga doli kjo, pasi nuk do tė kisha nėnshkruar. Nuk mendoj se dikush do tė ishte pajtuar me kėtė”, ka shtuar Aniston

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aniston: Nuk mė intereson jeta e tė tjerėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!
» Edhe njė zbulim nga jeta e Michael Jackson-it
» Jeta e re pas divorcit. Kam oferta pėr tė hyrė nė politikė
» Bibliografia e Ramiz Kelmendit
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: