ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Jay-Z mbron Kanye West

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Jay-Z mbron Kanye West   Mon Sep 21, 2009 11:11 am

Jay-Z iu ka thėnė mediave tė mbėshtesin mikun e tij Kanye West, pas shfrenimit famėkeq tė kėtij tė fundit nė vikendin e kaluar nė MTV Video Music Awards, duke thėnė se ‘ai nuk ka vrarė askėnd’.
West ėshtė sulmuar vazhdimisht nga yjet tjera dhe fansat pėr shkak se prishi fjalimin e Taylor Swift, pasi kjo fitoi ēmimin pėr kategorinė ‘Best Female Video’, duke thėnė se ky ēmim duhej tė shkonte nė duart e Beyonce.

“Sigurisht, ishte e pasjellshme pasi ishte momenti i saj, por kjo ėshtė mėnyra se si ai u ndje... Unė mendoj se ishte e vrazhdė, por mėnyra se si ne e trajtojmė atė... Ai ėshtė nė ballinė tė ēdo gazete. Ai nuk ka vrarė askėnd. Askush nuk u dėmtua. Ai ėshtė njė person super i pasionuar”, ka thėnė Jay-Z.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jay-Z mbron Kanye West
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» I dėnuari me vdekje mbron pėrsekutorin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: