ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Kukullat nė vitrina duhet tė bartin shami

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Kukullat nė vitrina duhet tė bartin shami   Thu Sep 24, 2009 5:27 pm

Policia iraniane ua ka tėrhequr vėrejtjen pronarėve tė butikėve se kukullat tė cilat nė vitrina bartin modele tė rrobave tė femrave nuk guxojnė tė janė pa shami nė kokė e as nuk guxojnė t’u duken vijat dalluese tė trupit.
Siē ka raportuar agjencia iraniane e lajmeve IRNA, ėshtė e ndaluar edhe shitja e kravatave tė zakonshme dhe atyre nė formė fluture, derisa meshkujt nuk guxojnė tė shesin rroba tė brendshme tė grave.

Ky hap bie nė radhėn e shumė tjerėve paraprak tė cilėt kanė pėr qėllim tė luftojnė ndikimin perėndimor nė mėnyrėn e veshjes qė viteve tė fundit ka filluar tė depėrtoj me tė madhe nė shoqėrinė iraniane.

Iranianėt tė cilėt thyejnė rregullat e veshjes herėn e parė do tė dėnohen me para, por nėse rasti pėrsėritet, atėherė ata mund tė gjenden para gjykatės dhe tė dėnohen me vijimin e “kursit pėr mirėsjellje".

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kukullat nė vitrina duhet tė bartin shami
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» LEXOJE .. Patjetėr duhet tė lexohet,dhe patjetėr duhet tė shpėrndahet-Ataku nė zemėr
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re
» Faik Krasniqi: Protokolli Eulex-Serbi, tanime pune e kryer,por si duhet te reagohet ndaj ketij Protokolli

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: