ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 “Shet” veten pėr tė shpėtuar mikeshėn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 20
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: “Shet” veten pėr tė shpėtuar mikeshėn   Sat Sep 26, 2009 2:24 pm

Studentja kineze shet veten pėr 24.000 dollarė, sa edhe nevojiten pėr tė shpėtuar mikeshėn e saj nga fakulteti.
Njėzetedyvjeēarja Dan Dan, e cila studion nė universitetin nė Dezhou, tė provincės Shandong, ka vendosur qė tė martohet menjėherė me atė qė jep kėtė shumė. Ofertėn e vet e ka publikuar nė internet.

Mikeshės sė saj Zhang Yuemei i ėshtė diagnostifikuar encefalitisi, qė ėshtė sėmundje e trurit dhe palcės kurrizore.

Ajo nuk ka para pėr shėrimin i cili i nevojitet, derisa pa tė do tė bie nė gjendje vegjetative.

"Prindėrit e saj janė bujq, tė cilėt mund tė pėrballojnė shpenzimet e operacionit tė shtrenjtė dhe tretmanet tė cilat pasojnė pas tij", ka sqaruar Dan Dan.

Dan Dan thotė se do tė martohet pėr mashkullin i cili ėshtė i gatshėm t’i jap 24.000 dollarė, shumė e cila do tė mbuloj shpenzimet e shėrimit.

Pėrkundėr humanizmit tė saj, disa e kanė akuzuar se po shfrytėzon mikeshėn e saj pėr tė gjetur njė burrė tė pasur.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
“Shet” veten pėr tė shpėtuar mikeshėn
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dobruna: Tėrmkolli po flet e po shkreton por unė e kam shpėtuar Blerim Kuēin!
» Demir Krasniqi: Shpėrnguljet e shqiptarėve nė kėngėt tona popullore
» Asllan Dibrani:Kushtrim pėr shpėtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,qė vepron nė mėnyrė perfide kundėr kombit shqiptar
» Fatmira Nikolli-EKSKLUZIVE/ Rrėfimi i mbesės sė Konicės: Pakti i Enverit qė shpėtoi familjen
» LEXOJE .. Patjetėr duhet tė lexohet,dhe patjetėr duhet tė shpėrndahet-Ataku nė zemėr

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: