ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Prindėrit e diagnostikojnė alergjinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Prindėrit e diagnostikojnė alergjinė   Sat Sep 26, 2009 2:38 pm

Njė studim i ri ka treguar se shumė prindėr janė tė prirė qė ta diagnostikojnė vetė alergjinė nga ushqimi te fėmijėt e tyre, sesa tė paraqiten te mjeku.

Hulumtuesit kanė zbuluar se shumica e prindėrve shėrbehen me pėrvojat e tyre, ose kėrkojnė informata nga interneti ose libra tė ndryshėm pėr ta diagnostikuar alergjinė e fėmijės sė tyre.

Sipas ekspertėve, vendimi i prindit pėr tė mos ia dhėnė njė ushqim tė caktuar fėmijės sė tij mund tė jetė shumė i dėmshėm, pasi qė pikėrisht ai ushqim mund t’i nevojitet shumė fėmijės, dhe nė kėtė mėnyrė mund tė sjellė deri te rrezikimi i shėndetit tė fėmijės

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Prindėrit e diagnostikojnė alergjinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: