ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Brenda muajit i dėrgon 660.000 SMS

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Brenda muajit i dėrgon 660.000 SMS   Mon Sep 28, 2009 3:19 pm

Njė amerikan nė kompaninė e telefonisė mobile AT&T ka aktivizuar paketėn e pakufizuar tė dėrgimit tė porosive SMS dhe muajin e radhės vetėm atė punė e ka bėrė, ka dėrguar porosi.
Nė pėrgjithėsi, nė bazė tė llogarisė tė cilėn e ka pranuar, ai ka dėrguar 662.358 SMS!

Mirėpo, kėtij rekorderi botėror nė dėrgimin e porosive SMS kjo gjė nuk i ka mjaftuar. Ai ka porositur qė t’ia dėrgojnė regjistrin e thirrjeve dhe SMS-ve. Me postė i ka ardhur llogaria prej hiq mė pak se 12.000 faqeve!

Ky entuziast i pėrdorimit tė celularit ėshtė dashur, kur ėshtė llogaritur krejt, tė dėrgoj njė porosi SMS ēdo katėr sekonda, derisa ka pėrdorė celularin e popullarizuar Apple iPhone 3GS.

Ėshtė e mundur qė nė kontaktet e tij ka disa qindra numra telefonash tek tė cilėt ka dėrguar porosi pėrnjėherė.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: Brenda muajit i dėrgon 660.000 SMS   Mon Sep 28, 2009 4:21 pm

flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Brenda muajit i dėrgon 660.000 SMS   Mon Sep 28, 2009 8:46 pm

sps

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Brenda muajit i dėrgon 660.000 SMS   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Brenda muajit i dėrgon 660.000 SMS
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» FOTO TĖ MUAJIT SHTATOR 2015

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: