ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Blejnė dasmėn nė ankand pėr 55 euro

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Blejnė dasmėn nė ankand pėr 55 euro   Tue Sep 29, 2009 5:26 pm

Se lumturia e martesės nuk duhet t’ua heq prej dore dhjetėra mijėra euro protagonistėve tė saj, e ka zbuluar njė ēift nga Britania e Madhe. Ata e kanė blerė dasmėn e tyre nė ankand. Ceremonia me 35 krushqi me hapėsirė tė rregulluar, ushqim dhe pije u ka kushtuar veē 55 euro.
Rrallėkėnd organizimi i dasmės do ta dėrgoj nė faqen online tė ankandeve eBay, mirėpo Colette Palin dhe i dashuri i saj ceremoninė e martesės sė tyre e kanė zgjidhur pikėrisht aty. Nė ankand ishte ofruar aranzhmani i dasmės me ēmim simbolik fillestar dhe nusja kishte bėrė ofertėn prej 51 funtesh (55 euro), hiq mė shumė.

“Nuk kam menduar mė pėr kėtė, sepse mė dukej e pamundur qė tė mund tė fitoj nė ankand. Mirėpo, kur e pranova thirrjen telefonike se kam fituar, nuk munda tė vij nė vete”, ka thėnė Colette e cila ėshtė martuar pėr inxhinierin 34-vjeēar Lee Clark.

Menaxheri i “Buckatree Hall” i cili kishte shpallur ankandin online ku edhe ėshtė mbajtur dasma, ka thėnė se kishte pritur qė do tė pėrfitonte mė shumė se kaq. Shuma prej 55 eurosh megjithatė ėshtė e vogėl pėr shampanjėn, paragjellėn, ushqimin kryesor dhe desertin pėr 35 krushqi. Mirėpo, kjo mund t’i shėrbej atij si reklamė gjeniale pėr dasmat tjera.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Blejnė dasmėn nė ankand pėr 55 euro
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fotot prekėse tė njė dasme nė Siri (Foto)
» Skandaloze: Pėr gjashtėmijė euro, shkodranen ia shesin njė plaku tė Kosovės (Video)
» Sekretari i Besim Beqajt, 28 mijė euro pagė vjetore nga shteti
» Buxheti i Kosovės pėr vitin 2012 parashihet tė jetė 1.5 miliardė euro

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: