ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 18 muaj burg pėr njė hot dog

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: 18 muaj burg pėr njė hot dog   Tue Sep 29, 2009 5:28 pm

Njė amerikan nga Masachusets ėshtė dėnuar me 18 muaj burg pėr shkak tė vjedhjes sė njė hot dogu nga njė njeri nė park.
Antonio Judd ka pranuar para gjykatės se ia kishte vjedhur hot dogun njė njeriu i cili po rrinte ulur nėn njė pemė nė park dhe po pėrgatitej tė hante, shkruajnė mediat amerikane.

Policia thekson se Judd nė muajin gusht me revole nė dorė ia kishte grabitur viktimės hot dogun nė parkun e qytetit Worcester. Menjėherė kishte filluar ta hante, duke derdhur senf nėpėr bluzėn e vet.

Kur ėshtė arrestuar mė vonė, ėshtė konkluduar se me vete kishte pasur revole tė rreme dhe thikė xhepi.

Rrethanat nė tė cilat ka ndodhur ngjarja kanė bėrė qė Judd tė dėnohet pėr sulm fizik dhe vandalizėm.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
18 muaj burg pėr njė hot dog
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nazim Bllaca u dėnua me 4.5 vjet burg

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: