ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Odom: Martesa me Khloe ėshtė ‘e vėrtetė’

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Odom: Martesa me Khloe ėshtė ‘e vėrtetė’   Wed Sep 30, 2009 5:05 pm

Lamar Odom, ka hedhur poshtė thėniet se martesa e tij me Khloe Kardashian ėshtė bėrė vetėm pėr publicitet, duke thėnė se ajo ėshtė njė martesė ‘e vėrtetė’.
Basketbollisti i Los Angeles Lakers dhe ylli televiziv u martuan nė njė ceremoni luksoze nė Hollywood gjatė tė dielės, vetėm pas njė muaji lidhje.

Mediat amerikane shkruan se bashkimi i tyre mund tė ishte bėrė vetėm pėr tė pėrfituar financiarisht, pasi Kardashian kishte pranuar njė ofertė prej 250 mijė dollarėsh, pėr tė lejuar revistėn OK! tė pėrfshijė martesėn e tyre nė njė edicion ekskluziv.

Dyshja po ashtu nuk janė tė lidhur legalisht, pasi janė nė kompletim tė marrėveshjes paramartesore.

“Ėshtė ēmenduri se si perceptohen gjėrat nė Amerikė, kur i shihni gjėrat nga jashtė. Por, ēdokush qė ishte aty mund tė ju thotė se ishte njė ngjarje e mirė dhe ishte shumė reale”, ka thėnė Odom.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Odom: Martesa me Khloe ėshtė ‘e vėrtetė’
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: