ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Mbesa tenton ta shes gjyshen nė ankand online

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Mbesa tenton ta shes gjyshen nė ankand online   Thu Oct 01, 2009 2:18 pm

Faqja e ankandeve nė internet eBay e ka larguar shpalljen e vajzės 10-vjeēare e cila ka dashur tė pėrdorė kėtė metodė pėr tė shitur gjyshen e saj.
Vogėlushja Zoe Pemberton ka vendosur nė shitje gjyshen 61-vjeēare Marion Goodall, pėr tė cilėn me ton qesharak ka thėnė se ėshtė “e mėrzitshme”, por edhe “e butė”.

Mirėpo, shefat nė eBay nuk kanė hulumtuar nėse shpallja nė tė vėrtetė ėshtė njė shaka pa kripė, por vetėm e kanė larguar nga faqja nė tė cilėn rreptėsishtė ėshtė e ndaluar shitja dhe blerja e njerėzve.

"Kemi rregulla tė rrepta kur bėhet fjalė pėr shitjen e njerėzve. Na ėshtė dashur ta largojmė edhe pse ka tėrhequr vėmendjen e shumė vizitorėve. Vogėlushja e ka pėrshkruar gjyshen e saj si tė mėrzitshme, por gjithashtu ka theksuar se ka hobi fjalėkryqet dhe ka qejf tė pėrqafohet”, ka thėnė zėdhėnėsi i eBay.

Ai beson se shpallja nuk ka pasur qėllim tė keq, dhe se gjyshja ka qenė e njoftuar me kohė pėr kėtė shpallje.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mbesa tenton ta shes gjyshen nė ankand online
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN VLERĖ, O MBESA IME PLOT VLERĖ!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: