ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Martesė nė supermarket

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Martesė nė supermarket   Fri Oct 02, 2009 5:21 pm

Njė ēift amerikan ka vendosur ta kremtojė nė njė vend shumė tė veēantė martesėn.
Mund tė duket e ēuditshme por pėr ta, kremtimi i martesės nė qendrėn komerciale Wal-Mart ku kanė kaluar shumicėn e jetės si punėtorė, por ky ėshtė edhe vendi ku kanė shkėmbyer puthjen e parė. Robert Vickrey prej 12 vjetėsh ėshtė menaxher i repartit tė frutave, ndėrsa Crystal Newsome drejton repartin e gastronomisė.

Miqėsia mes tyre lindi pas shumė bisedave gjatė orarit tė punės dhe me kalimin e kohės, ata e panė se nuk mund tė jetonin pa njėri-tjetrin.

“Nė ftesėn e dasmės kemi shkruar; Ceremonia zhvillohet prane orės sė supermarketit”, thote Crystal, duke shtuar se fillimisht kolegėt nuk i besuan.

“Punojmė kėtu dhe kėtu jemi njohur. Gjithēka nisi pikėrisht nė kėtė vend. Ēfarė tė keqe ka tė martohesh nė Wal-Mart?”, shton bashkėshortja.

Nė ditėn e martesės tė gjithė punonjėsit e supermarketit ishin tė pranishėm, ndėrsa Robert ishte veshur me xhinse tė zeza.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: Martesė nė supermarket   Tue Oct 06, 2009 7:06 pm

hahah shum interesante por s beht martese ne nje supermarket aaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Martesė nė supermarket   Fri Oct 09, 2009 2:28 pm

po de hahaahh

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Martesė nė supermarket   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Martesė nė supermarket
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: