ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 A ėsht e lejuar Vajza tė ket shokė ? Pergjigjet Sadullah Bajr

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 20
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: A ėsht e lejuar Vajza tė ket shokė ? Pergjigjet Sadullah Bajr   Sat Oct 03, 2009 7:01 pm

http://www.youtube.com/watch?v=7wlSbaMvhBI&feature=related

shikojeni...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 20
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: A ėsht e lejuar Vajza tė ket shokė ? Pergjigjet Sadullah Bajr   Mon Oct 05, 2009 12:34 pm

sa per mendimin tim nuk besoj qe eshte ndonje gjest jasht fes... por se di nuk po perzihem me shume

thnx sara

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 20
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: A ėsht e lejuar Vajza tė ket shokė ? Pergjigjet Sadullah Bajr   Tue Oct 06, 2009 6:02 pm

flm edon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ėsht e lejuar Vajza tė ket shokė ? Pergjigjet Sadullah Bajr   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ėsht e lejuar Vajza tė ket shokė ? Pergjigjet Sadullah Bajr
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gėzuar Ditėlindjen Ronela Ramadani-vajza e dajės tim Xhavitit!
» Albert Zholi: Vajza greke
» Kush ėshtė vajza tė cilėn nė 19:30 e presin nė "randez-vous" mbi tre milionė shqiptarė!
» Namik Ajazi, Liri Belishovės i ka mbetur peng diploma e vajzės
» Erdogan's Daughter Joins ISIS - Vajza e Erdoganit nė ISIS

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: