ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Nė shtėpinė e ēiftit amerikan kapen 77 mace

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Nė shtėpinė e ēiftit amerikan kapen 77 mace   Fri Oct 09, 2009 2:29 pm

Nė Kalifornia tė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės ėshtė zbuluar rasti mė i keq i grumbullimit tė kafshėve, kafaze nga dyshemeja nė tavan, jashtėqitje nė tė gjitha anėt.
Zyrtarėt e shėrbimit kalifornian pėr mbrojtjen e kafshėve kanė njoftuar se kanė nxjerrė 77 mace nga shtėpia e njė ēifti dhe se ky ėshtė rasti mė i keq i grumbullimit tė kafshėve qė kanė parė ndonjėherė nė Sacramento.

Tė punėsuarit e kėtij shėrbimi kanė gjetur kafazet e renditur njėri afėr tjetrit nga dyshemeja deri nė tavan, kafshė dhe jashtėqitje kudo nėpėr shtėpinė e Paul e Kathy Franco, njoftojnė mediat amerikane.

Ēifti ka thėnė se ėshtė pėrkujdesur mirė pėr macet, por policia ka thėnė se ēiftin Franko do ta padisin pėr egėrsi ndaj kafshėve.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nė shtėpinė e ēiftit amerikan kapen 77 mace
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: