ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Nxėnėsi sjell granatėn e vjetėr nė shkollė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Nxėnėsi sjell granatėn e vjetėr nė shkollė   Fri Oct 09, 2009 2:31 pm

Njė tetėvjeēar gjerman ka nxitur panik tė madh kur nė shkollė ka sjellė njė granatė dorės nga Lufta e Parė Botėrore tė cilėn e kishte gjetur nė njė punishte, ka njoftuar policia.
Djaloshi tė martėn e ka sjellė granatėn nė njė shkollė tė Bavarisė. Arsimtarėt pėr ēdo rast e kanė larguar “lodrėn” nė ndėrtesėn fqinje dhe kanė ftuar ekspertėt pėr eksploziv pėr tė konstatuar se granata ishte e parrezikshme.

"As nxėnėsit e as arsimtarėt nė asnjė moment nuk kanė qenė tė rrezikuar”, ka njoftuar policia.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nxėnėsi sjell granatėn e vjetėr nė shkollė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kadare: Pesė shekuj tė sundimit osman u flijua vetėm gjuha shqipe! 500 vjet ndėshkim ndaj Skėnderbeut, urrejtja vazhdon...
» Mirėdon Fusha sjell:Nga kujtimet pė Aziz Zhilivoden
» Familja Kajana, 100 vjet e persekutuar nga xhonturqit dhe komunistėt
» Pėrkujtim:Nėntė vjet pa vėllain e dashur Mehmet Ahmetaj
» Nazim Bllaca u dėnua me 4.5 vjet burg

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: