ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Adele i frikėsohet dėshtimit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 20
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Adele i frikėsohet dėshtimit   Fri Oct 09, 2009 2:49 pm

Kėngėtarja Adele ka frikė qė albumi i saj i ri, tė cilin ėshtė duke e punuar, mund tė dėshtojė.
Hitbėrėsja e kėngės “Chasing Pavements” ėshtė e shqetėsuar se albumi i saj i radhės mund tė jetė njė dėshtim, i cili mund t’ia ‘pėrzė’ fansat.

Duke folur pėr “BANG Showbiz”, Adele ka thėnė se dėshiron tė prek stile tė tjera tė muzikės, por njėkohėsisht ka frikė se mos ndoshta fansave tė saj mund tė mos u pėlqejė tingulli i ri.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Adele i frikėsohet dėshtimit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dritan Dajti, studenti qė u kthye nė frikėn e policisė
» Sukseset e fėmijėve shqiptar:DSDS Kids: Besnik singt "Someone Like You" von Adele
» Ēėndrim Ramadani fajėsohet rėndė nga i bashkauzuari
» Pėrjetėsohet simboli i lėvizjes pėr Pavarėsi, Hasan Prishtina
» Sami Repishti: Zbrazėtia shqiptare mė ngjall frikė!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: