ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Ujёsjellёsi sjell verё

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Ujёsjellёsi sjell verё   Sun Oct 11, 2009 2:39 pm

Banorёt e qytezės italiane Marino, kanё pėrjetuar njё ēudi tё vėrtetё gjatё kohės sё festivalit tradicional tё rrushit, pasi qё nga ujёsjellёsi nё shtёpitё e tyre dilte verё e bardhё nё vend tё ujit.

Banorėt, tė habitur kishin shpejtuar pėr tė mbushur shishet me verė tė bardhė, por mė vonė megjithatė u kuptua se nuk ishte fjala pėr diēka tė pashpjegueshme.

Kryetari i qytezės, nėn mbikėqyrjen e tė cilin ishte zhvilluar festivali, kishte dashur t’i befasojė mysafirėt VIP, andaj ka kėrkuar qė fontana nė qendėr tė qytetit tė lidhet me fabrikėn lokale tė prodhimit tė verės dhe nga ajo tė rrjedhė verė e bardhė, nga ku tė gjithė tė mbledhurit do tė pinė.

Por, punėtorėt nė vend se ta lidhin me fonanėn, e kishin lidhur fabrikėn e verės me gypat e rrjetit tė ujėsjellėsit tė qytetit, kėshtuqė mysafirėt kishin mbetur pa shijuar verėn.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ujёsjellёsi sjell verё   Sun Oct 11, 2009 2:39 pm

hahaha sa qesharake kjo

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ujёsjellёsi sjell verё
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mirėdon Fusha sjell:Nga kujtimet pė Aziz Zhilivoden
» Kastriot Myftaraj sjell njė raport sekret pėr Dronin!
» Irvi Hyka sjell shkrimin:Bill Klinton nė krye tė fushatės pėr njohjen e Kosovės
» Shaban Cakolli sjell pėr Ju nga revista "Dituria" Kėze(Kozeta)Zylon
» Muharrem Sfarqa:POETI QYQALLA SJELL " MESHARIN MODERN "

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: