ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 “Guri nė veshkė” del tė jetė njė foshnje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: “Guri nė veshkė” del tė jetė njė foshnje   Sun Oct 11, 2009 3:10 pm

Kanadezja e cila ditėn e parė tė Vitit tė Ri ishte nxituar pėr nė qendrėn urgjente spitalorE pėr shkak tė dhimbjeve nė veshkė, pėr tė cilat kishte menduar se po i shkaktonte njė gur, ka lindur njė djalė tė shėndoshė, kanė njoftuar mediat kanadeze.

"Gur i ēuditshėm nė veshkė", ka bėrė shaka Juanita Sted. "Ende jemi tė tronditur, nuk mund ta besojmė", ka thėnė 36-vjeēarja tė cilės as si ka shkuar nė mend se ka qenė shtatzėnė, pasi qė nuk ka pasur asnjė simptomė.

Tė vėrtetėn nė shesh e ka nxjerrė ultrazėri. "Mjeku mė shikoi dhe mė tha: `E dashur, ju jeni shtatzėnė dhe foshnja ėshtė duke u bėrė gati pėr tė dalė', nė tė cilėn gjė unė i kam thėnė: `Keni ngatėrruar gruan dhe po shikoni ekranin e gabuar, ėshtė e pamundur qė jam shtatzėnė'".

Megjithatė, pas pak, ajo ka lindur dhe nė jetė ka sjell tė birin tė cilin e ka emėruar Nicholas.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
“Guri nė veshkė” del tė jetė njė foshnje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ramiz Dermaku: Njeriu ėshtė mė i fortė se guri e druri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: