ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Suedezėt djegin lepujt pėr t’u ngrohur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Suedezėt djegin lepujt pėr t’u ngrohur   Wed Oct 14, 2009 11:23 pm

Mijėra trupa tė lepujve tė egėr nga parqet nė Stockholm ēdo vit pėrdoren si pjesė e karburantit tė ngrohtoreve nė Suedinė e mesme.
Pjesėtarėt e shoqatave pėr mbrojtjen e kafshėve thonė se sė bashku me lepujt e egėr digjen edhe lepujt tė cilėt mbahen si kafshė shtėpiake, por qė janė humbur nė park. Mbi gjashtė mijė lepuj janė mbytur vetėm vitin e kaluar.

Trupat e ngrirė dėrgohen nė njė furrė tė posaēme nė qytetin Karlskog nė tė cilėn ata shėrbejnė si karburant me tė cilin ngrohen banorėt e Värmlandit.

Anna Johannesson nga Shoqata pėr mbrojtjen e lepujve tė egėr ka kėrkuar qė tė gjendet njė zgjidhje tjetėr, e jo tė digjen lepujt.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Suedezėt djegin lepujt pėr t’u ngrohur   Wed Oct 14, 2009 11:24 pm

ncncncncn sa gjynah more ...

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Suedezėt djegin lepujt pėr t’u ngrohur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: