ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Peace, peace and paqe

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Maximo
100 % Flori
100 % Flori
Maximo

Male Numri i postimeve : 992
Age : 28
Vendndodhja : En cada esquina, cuando llega Floricienta con su alegria
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te gjitha, Cosas que odio de vos, Kikiriki, Vos podes, Mi vestido azul, Flores amarillas
Disponimi i pergjithshem : Nicee
Registration date : 07/12/2009

MesazhTitulli: Peace, peace and paqe   Thu Jan 21, 2010 1:34 am

Lufte e madhe ka fillue, nuk e di, por une dhe libona ende nuk po mund te qetesohemi, ende nuk po e gjejme qelsin e kuptimit me fjale. Ne kete, megjithese un CONDE, no la hace, po e bej kete ne emer si mashkull dhe po kerkoj nga libi qe te pajtohemi.

Libi, nga tani e tutje dua te jemi miq? Pranon, nese jo lufta jone nuk do te ndaloje kurre, ose perfundimisht do te perfundoje ne dashuri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Thu Jan 21, 2010 2:43 am

ne dashuri kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrre!!,megjithese lufta do ndaloj ..nuk dua ta shkatroj forumin per nje njeri si ti ,minikont i padurushem ..
sdua as miqesi,por thjesht mbesim antar ,si me te gjith antart tjer,antart qa veq jon regjistru e jon ike,asgjee me shum minikont ,dhe mos me permend me dashuri mes meje dhe teje se me acaron,e lufta nuk mbaron!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Maximo
100 % Flori
100 % Flori
Maximo

Male Numri i postimeve : 992
Age : 28
Vendndodhja : En cada esquina, cuando llega Floricienta con su alegria
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te gjitha, Cosas que odio de vos, Kikiriki, Vos podes, Mi vestido azul, Flores amarillas
Disponimi i pergjithshem : Nicee
Registration date : 07/12/2009

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Thu Jan 21, 2010 10:39 am

Ok atehere lufta gjithmone do te vazhdoje, sepse si thua si anetaret tjere qe shkojne e vijne, une ketu do te jem pergjithmone... se paku te te mundoj ty. Si duket lufta ende nuk ka fund.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Fri Jan 22, 2010 2:06 am

ti do rrish ketu sa per te me munduar mua?ohh zzzzot ,nuk mund te besoj se nqfar njeriu kam hassur..
edhe po te vazhdoj lufta,e te behet qdo gje ,e gjithe kjo sdo perfundoj ne dashuri kurre,
nuk je i zoti te mbash paqe,si mashkull qe je apo ku qendron problemi ,mos ndoshta......

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Maximo
100 % Flori
100 % Flori
Maximo

Male Numri i postimeve : 992
Age : 28
Vendndodhja : En cada esquina, cuando llega Floricienta con su alegria
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te gjitha, Cosas que odio de vos, Kikiriki, Vos podes, Mi vestido azul, Flores amarillas
Disponimi i pergjithshem : Nicee
Registration date : 07/12/2009

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Fri Jan 22, 2010 9:04 am

Si mashkull? "Zemra", nese nuk e di, nje mashkull nuk mund ta udheheqesh


nuk je i zoti te mbash paqe,si mashkull qe je apo ku qendron problemi ,mos ndoshta......Vazhdoje dderi ne fund.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Sat Jan 23, 2010 1:21 pm

epo jan 3 pika e ti duhet ta gjesh mendimin vet ..
doja te thoja mos ndoshta je vetem nje femij i vogel ,apo gjinia e kundert?
nuk dua te udheheq askend por nuk mund ta mbash paqen,nje minikont qe smund te mbaj paqe me nje vajz pa e lutur..haha

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Maximo
100 % Flori
100 % Flori
Maximo

Male Numri i postimeve : 992
Age : 28
Vendndodhja : En cada esquina, cuando llega Floricienta con su alegria
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te gjitha, Cosas que odio de vos, Kikiriki, Vos podes, Mi vestido azul, Flores amarillas
Disponimi i pergjithshem : Nicee
Registration date : 07/12/2009

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Sat Jan 23, 2010 11:30 pm

Libona shkruajti:
epo jan 3 pika e ti duhet ta gjesh mendimin vet ..
doja te thoja mos ndoshta je vetem nje femij i vogel ,apo gjinia e kundert?
nuk dua te udheheq askend por nuk mund ta mbash paqen,nje minikont qe smund te mbaj paqe me nje vajz pa e lutur..haha


Hahahha, qesharak mendimi yt.
Te isha femije i vogel, do te kisha shume gjera me argetuese per te kaluar kohe, femije i vogel nuk do e njihja florin, femije i vogel nuk do te kisha kete aftesi mendimi,
po te isha gjini e kundert nuk do te e lodhja trurin per assgje, per te u kapur me nje ēupeline, pastaj nese sbeson je admine dhe ke qasje ne profilin tim, pra aty mund te shohesh my e-mail.
Pastaj, nuk jam minikontt... dhe paqen nuk e mban ti ... une e mbaj ... ti je me mendimet tua fyese.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Sun Jan 24, 2010 4:23 am

askush ste detyron te mbash paqe,une jam kokeforte ,qte bej,ke ndonje ide si te ndryshoj,xDIos?

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Maximo
100 % Flori
100 % Flori
Maximo

Male Numri i postimeve : 992
Age : 28
Vendndodhja : En cada esquina, cuando llega Floricienta con su alegria
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te gjitha, Cosas que odio de vos, Kikiriki, Vos podes, Mi vestido azul, Flores amarillas
Disponimi i pergjithshem : Nicee
Registration date : 07/12/2009

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Sun Jan 24, 2010 9:37 am

Por duhet te ndryshosh sepse fede keshtu nuk te do.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Sun Jan 24, 2010 2:39 pm

ku e di ti qe fede keshtu nuk me do?ti nuk e njeh ate,dhe ai me do very much ,sa ti nuk ja ke iden .dhe a e id qfar,mos u brengos se a me do mua fede,porque puede ser que florcita no va amarle vos,nesecitas cambiar

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Maximo
100 % Flori
100 % Flori
Maximo

Male Numri i postimeve : 992
Age : 28
Vendndodhja : En cada esquina, cuando llega Floricienta con su alegria
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te gjitha, Cosas que odio de vos, Kikiriki, Vos podes, Mi vestido azul, Flores amarillas
Disponimi i pergjithshem : Nicee
Registration date : 07/12/2009

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Sun Jan 24, 2010 10:59 pm

Y tu tienes algun idea para mi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Mon Jan 25, 2010 4:27 pm

oooooooooooh dioos mioooo!
max une e njoh libonen qe prej shume kohesh(ne fakt nje apo dy vite)dhe eshe shume kokefort arrin ate qe do!por nuk eshte person agresive te bej lufte me askend..keshtu qe,te dy jeni anetar dhe sjemi ketu as pper dashuri as per armiqesi po per miqesdi dhe per florin,andaj ju lutem mos e prishni qetesin qe ka qen per shume kohe ketu,dhe qe nuk do ti pelqente tines ti shihte keto qe jan duke ngjare ketuu...andaj ju lutem PAQE

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Maximo
100 % Flori
100 % Flori
Maximo

Male Numri i postimeve : 992
Age : 28
Vendndodhja : En cada esquina, cuando llega Floricienta con su alegria
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te gjitha, Cosas que odio de vos, Kikiriki, Vos podes, Mi vestido azul, Flores amarillas
Disponimi i pergjithshem : Nicee
Registration date : 07/12/2009

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Mon Jan 25, 2010 4:49 pm

E KEMI KRIJUAR PAQEN edona dhe sa per tinen, veq te paraqitet ajo ketu se do jete edhe me paqe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Mon Jan 25, 2010 5:03 pm

ME VJEN MIR PRA

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Maximo
100 % Flori
100 % Flori
Maximo

Male Numri i postimeve : 992
Age : 28
Vendndodhja : En cada esquina, cuando llega Floricienta con su alegria
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te gjitha, Cosas que odio de vos, Kikiriki, Vos podes, Mi vestido azul, Flores amarillas
Disponimi i pergjithshem : Nicee
Registration date : 07/12/2009

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Mon Jan 25, 2010 11:01 pm

Epo te te vije mire edona.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Tue Jan 26, 2010 8:16 pm

po si edona a nuk e ku kuptuar?do jet edhe me "paqe" kur te vije tina sepse ajo esht florcieta per minikontit,dhe pastaj ky do qetsohet(tina sorry ,you're the best)hahah:P

ah edona nuk e kisha menduar sesa vite ka qe njihemi ,sa shpejt ka kaluar qdo gje..

MINIKONT ,TI PER TY SESI PARAQITESH KETU ,DHE VETEM NJE DELFINE DO TE DOJE KESHTU SI JE, APO NDOSHTA PO AKTRON KETU ME MUA,I KRIJON TE GJITHA ME PLAN?

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Maximo
100 % Flori
100 % Flori
Maximo

Male Numri i postimeve : 992
Age : 28
Vendndodhja : En cada esquina, cuando llega Floricienta con su alegria
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te gjitha, Cosas que odio de vos, Kikiriki, Vos podes, Mi vestido azul, Flores amarillas
Disponimi i pergjithshem : Nicee
Registration date : 07/12/2009

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Tue Jan 26, 2010 11:06 pm

Nuke di as cte them me, sepse kjo paqe qe e krijojme me duket ashtu si ikja dhe ardhja e lussit. Nje kohe mbizoteron paqe dhe pas nje kohe fillon prapa LA GUERRA.

Dhe nuk e di per cfare thua se aktroj? Kam aftesi aktrimi, por edhe kam ku ti shpreh keto aftesi, jo ketu sweet.
E sa per tinen, te shohim prezantimin se si do te jete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Sat Jan 30, 2010 3:54 am

keshtu je ne te vertet???

mendoj se ske arsye te ndryshosh se tani florin e gjete

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Maximo
100 % Flori
100 % Flori
Maximo

Male Numri i postimeve : 992
Age : 28
Vendndodhja : En cada esquina, cuando llega Floricienta con su alegria
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te gjitha, Cosas que odio de vos, Kikiriki, Vos podes, Mi vestido azul, Flores amarillas
Disponimi i pergjithshem : Nicee
Registration date : 07/12/2009

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Sat Jan 30, 2010 12:24 pm

Keshtu jam dhe deshiron te dish te verteten? Me pelqen te aktroj ketu...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Sun Jan 31, 2010 2:12 am

ok,problemi yt eshte.aktron apo jo mua nuk me ben

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Maximo
100 % Flori
100 % Flori
Maximo

Male Numri i postimeve : 992
Age : 28
Vendndodhja : En cada esquina, cuando llega Floricienta con su alegria
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te gjitha, Cosas que odio de vos, Kikiriki, Vos podes, Mi vestido azul, Flores amarillas
Disponimi i pergjithshem : Nicee
Registration date : 07/12/2009

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Sun Jan 31, 2010 2:32 pm

Ok, as mua./
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Thu Feb 04, 2010 2:07 am

nuk e di si mund te quhet PAZ kjo

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Maximo
100 % Flori
100 % Flori
Maximo

Male Numri i postimeve : 992
Age : 28
Vendndodhja : En cada esquina, cuando llega Floricienta con su alegria
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te gjitha, Cosas que odio de vos, Kikiriki, Vos podes, Mi vestido azul, Flores amarillas
Disponimi i pergjithshem : Nicee
Registration date : 07/12/2009

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Mon Mar 01, 2010 9:32 am

Nuk quhet, sepse nuk eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Mon Mar 01, 2010 6:53 pm

as nuk do jete

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Maximo
100 % Flori
100 % Flori
Maximo

Male Numri i postimeve : 992
Age : 28
Vendndodhja : En cada esquina, cuando llega Floricienta con su alegria
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te gjitha, Cosas que odio de vos, Kikiriki, Vos podes, Mi vestido azul, Flores amarillas
Disponimi i pergjithshem : Nicee
Registration date : 07/12/2009

MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   Mon Mar 01, 2010 7:17 pm

Po, me mire eshte qe edhe kete teme te e dergosh ne arkiv
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Peace, peace and paqe   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Peace, peace and paqe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: