ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Qka Ju Pelqen Te Nje Mashkull Ose Femer ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Qka Ju Pelqen Te Nje Mashkull Ose Femer ?   Mon Nov 17, 2008 5:29 pm

Flm Do Dove ktu qe na perkrahen neve meshkujve hihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Qka Ju Pelqen Te Nje Mashkull Ose Femer ?   Mon Nov 17, 2008 8:42 pm

ne rregull secili mendimin e vet ? ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 23
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: Qka Ju Pelqen Te Nje Mashkull Ose Femer ?   Wed Nov 19, 2008 5:54 pm

une e kom ni simpati qenej ka rrethi i gjakoves
mas shumti em pelqen stili i tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Qka Ju Pelqen Te Nje Mashkull Ose Femer ?   Wed Nov 19, 2008 6:00 pm

po edhe un e kam nje simpati qe se ndrroj me kurgjo qaq shum qe e duuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Qka Ju Pelqen Te Nje Mashkull Ose Femer ?   Tue Jan 13, 2009 11:41 pm

e pash qetash ket tem e para:nuk osht per neve,se po dihet qa ky qa e ka hap temen e ka hap per me perddor fjal qa nuk perdoren!mir po kaloj ne tem:Te djemt me pelqen:syt se si te shikon edhe flokt,poashtu sinqeriteti edhe pse shum pak djem e kan po e dini se nese jena femna e duhur per tė ,ai mund te ndryshoj,se ka shum djem qa jon mendjemdhaj ,tallen me ton...po ka djem te mir.E sa per femna ka tylifar helaqe ,qa rren ose ja merr frajerin shoqes.....e un e kom 1 simpati ,qa e kisha mbyt po s'po muj se pom pelqen ....hahahah..................Edhe diqka juve djemve te forumit:MOS U IDHNONI QA PE LAVDOJM STEFANON SE PER MU LAVDU OSHT,DJAL PERFEKT!! Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Qka Ju Pelqen Te Nje Mashkull Ose Femer ?   Tue Jan 13, 2009 11:42 pm

e pash qetash ket tem e para:nuk osht per neve,se po dihet qa ky qa e ka hap temen e ka hap per me perddor fjal qa nuk perdoren!mir po kaloj ne tem:Te djemt me pelqen:syt se si te shikon edhe flokt,poashtu sinqeriteti edhe pse shum pak djem e kan po e dini se nese jena femna e duhur per tė ,ai mund te ndryshoj,se ka shum djem qa jon mendjemdhaj ,tallen me ton...po ka djem te mir.E sa per femna ka tylifar helaqe ,qa rren ose ja merr frajerin shoqes.....e un e kom 1 simpati ,qa e kisha mbyt po s'po muj se pom pelqen ....hahahah..................Edhe diqka juve djemve te forumit:MOS U IDHNONI QA PE LAVDOJM STEFANON SE PER MU LAVDU OSHT,DJAL PERFEKT!! Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: Qka Ju Pelqen Te Nje Mashkull Ose Femer ?   Tue Jan 13, 2009 11:53 pm

po qe de hahahahahha per mu stefano osht ma i bukuri ne bot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Qka Ju Pelqen Te Nje Mashkull Ose Femer ?   Sat Jan 17, 2009 3:30 am

po po stefano osht shum i mir po djemve tjer pju vjen inati..hahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Qka Ju Pelqen Te Nje Mashkull Ose Femer ?   Sat Mar 28, 2009 3:40 pm

te nje femer:floret

te nje mashkull:syte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka Ju Pelqen Te Nje Mashkull Ose Femer ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Qka Ju Pelqen Te Nje Mashkull Ose Femer ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: