ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Hey..Admina Kqyrni ktu !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Hey..Admina Kqyrni ktu !   Fri Nov 14, 2008 5:42 pm

Hey njerz Desha Te Ja Terhjek Nje Verejte Administratoreve Ketu ..?! ..Ju Propozoj qe ket forum me bart ne forum me .CH sepse ky forum shume leht mund te hacket :S ...vetem me dy klikime :S ...ju kisha preferu ,, qe nje menyr si hacket shkon ne fund te foumit Shkon ne fund te forumit hyn ketu Report an abuse edhe e zgjedh qka permban forumi edhe e len komentin edhe pastaj forumi te mbyllet :S Keshtu qe Barteni ne Forum me .CH ose Mos e perhapeni ket forum Te Hackerat ;)...Vetem Nje Verejte Mos me Keqkuptoni mua .! :msntonque: :msnhuh:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hey..Admina Kqyrni ktu !   Sat Nov 15, 2008 12:12 am

aiii sen nuk kuptovaaaa....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hey..Admina Kqyrni ktu !   Sat Nov 15, 2008 12:15 am

thnnx The.Crossy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hey..Admina Kqyrni ktu !   Sat Nov 15, 2008 11:02 am

valla mire e ki the.crossy..do shohim qbejme./... po si me bo at domain?

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Hey..Admina Kqyrni ktu !   Sat Nov 15, 2008 3:52 pm

Pritni Veq Pak ,,!nese bon ..!Drenusha ala skoke hy ne boten e Hackimit :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hey..Admina Kqyrni ktu !   Sat Nov 15, 2008 7:39 pm

jo jo de e pranoj valla....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hey..Admina Kqyrni ktu !   Sat Nov 15, 2008 7:40 pm

se tisha kan 14 vjet aiiii ...........isha kan hackere jejejeje lol!!......se nashta se dish se jam 10 vjet......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hey..Admina Kqyrni ktu !   Sat Nov 15, 2008 7:43 pm

o drenusha ti je vetem 10 vjet dhe je nje dizanjere e perkryer a sa per boten e hackimit edhe un di vetem disa gjera

mos ta nin amiga t'quero
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hey..Admina Kqyrni ktu !   Sat Nov 15, 2008 8:33 pm

me alegro amiga..
tmb te queroo..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Hey..Admina Kqyrni ktu !   Sat Nov 15, 2008 11:46 pm

Drenusha mos u merzit gjethqka me koh shkon :D

Ec me kohen ..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hey..Admina Kqyrni ktu !   Sat Nov 15, 2008 11:48 pm

ahh po ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hey..Admina Kqyrni ktu !   Sun Nov 16, 2008 12:58 am

hhahahahhaahhahahahaha
qdo dit mson diq te re
p.sh qetash lina me mesoj qe duhet ti aktivizoj llogarit ne foro....
dhe per kete shum i falenderohem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Hey..Admina Kqyrni ktu !   Sun Nov 16, 2008 12:56 pm

Oke Bash mir veq ju kisha lut mos dilni prej temes flm per mirekuptim :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Hey..Admina Kqyrni ktu !   Sun Nov 23, 2008 11:19 am

ok

drenusha do ta mesoj edhe qata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hey..Admina Kqyrni ktu !   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hey..Admina Kqyrni ktu !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: