ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 ndihmeeeeeeeeeeeee

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sigi
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 54
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: ndihmeeeeeeeeeeeee   Mon Aug 18, 2008 2:39 pm

eshte nje kenge qe me pelqen shume y llegaste tu por nuk di ku ta shkarkoj!!a mund te me ndihmoj njeri ju lutem???
ketu po ju le linkun e saj
https://www.youtube.com/watch?v=T-jp1CxVjK4
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: ndihmeeeeeeeeeeeee   Tue Aug 19, 2008 11:33 am

ok po te ndihmoj pak per te shkrakuar ne youtube duhet te kesh orbit downloderin me te mund ti shkarkosh...nese e ke ate dhe internet explorerin ne youtube ne videon qe don ta shkarkosh ta qet nje send qe shkruan get it klikon aty dhe me pas klikon ne ok dhe filllon shkarkimi.........shpresoj te te sherbej edhe pse mua vetja mu duk e paqart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
floricienta
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 194
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: ndihmeeeeeeeeeeeee   Mon Sep 29, 2008 10:32 am

jeje po bane MP3.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
floricienta
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 194
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: ndihmeeeeeeeeeeeee   Thu Oct 02, 2008 7:35 pm

hehe nese bon edhe nese mujsh hehe..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: ndihmeeeeeeeeeeeee   Thu Oct 02, 2008 7:37 pm

hehe po une se boj po ata te youtubes ..... :TQ:

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Festa
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 184
Age : 23
Vendndodhja : En Argentina, con la mejor actreez del mund: Florencia Bertotti
Kenget e preferuara te Floricientes? : internet, pushim, lexim....
Disponimi i pergjithshem : Claro que alegre
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: ndihmeeeeeeeeeeeee   Thu Oct 02, 2008 11:02 pm

hahaha po po pra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ariana
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur
avatar

Female Numri i postimeve : 29
Age : 24
Vendndodhja : en zvicerr edhe en foro hahahha
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Disponimi i pergjithshem : en disponim krejt diten ahhah
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: ndihmeeeeeeeeeeeee   Fri Oct 31, 2008 1:02 am

ahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: ndihmeeeeeeeeeeeee   Fri Oct 31, 2008 1:30 am

hehehhe bueno
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: ndihmeeeeeeeeeeeee   Fri Oct 31, 2008 4:46 am

huahua siii

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: ndihmeeeeeeeeeeeee   Fri Oct 31, 2008 11:38 am

sigi nese nuk e ke te instalum programin youtube dowlander,instaloje dhe i merr cilat kang qe don ti.
Eshte shume e thjeshte. Nuk ka asgje, mjafton vetem te shkarkosh programin you tube downloader dhe me pas i ben save ne formatin flv. dhe me pas vete programi ka mundesine e konvertimit ne mpeg ose ne te tjera formate. une po te jap linkun qe te shkarkosh programin http://www.download.com/YouTube-Down...=dl&tag=button)
Kliko donwload now dhe me pas instaloje. Per ta perdorur eshte shume e thjeshte. pasi e hap videon ne youtube dhe e ben play me pas e ben pause ose stop dhe ben copy linkun qe ka videoja me siper. hap youtube downloader dhe e ben paste ne fakt ajo behet automatikisht. e ben save dhe prit sa te shkarkohet. po te duash ti besh konvertim ne format tjeter ke dy opsine tek programi zgjidh te dyten bej browse videon selektoe dhe zgjidh formatin dhe me pas jepi convert. Kjo ishte e gjitha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: ndihmeeeeeeeeeeeee   Fri Oct 31, 2008 11:39 am

shpresoj qe te ndimova sigi klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: ndihmeeeeeeeeeeeee   Thu Jan 01, 2009 1:20 am

buueno
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: ndihmeeeeeeeeeeeee   Sun May 17, 2009 10:35 pm

SIGI prevoje ne www.bearshare.com

aty ndoshta mundesh edhe me shiku edhe me ndegju vetem kengen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: ndihmeeeeeeeeeeeee   Mon May 18, 2009 12:53 am

sigi ka te drejtt

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ndihmeeeeeeeeeeeee   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ndihmeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: