ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Qe ta njohim njera tjetren

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 3:13 pm

Ka koh qe jemi ne forum dhe ende nuk njihemi dhe vendosemi te takohemi ne qender te kryeqytetit un kisha vendosur tju mirrja ne shtepin time sepse ajo eshte shum e madhe dhe do te qendronim disa dit dhe se un kisha gjetur imellen e florencia bertottit dhe ajo na kishte deshir te na njohte te gjithave se abshkue dhe....
vazhdoni ju ... Arrow

-nese ju pelqen ideja mir nese jo do e heki ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 3:27 pm

Oj, lina e pse se vazhdove ate?
Oyy...


Lina: Mireseerdhet..
Tina:Ti je Lina?
Sirena:Wow...qenke shume e mire..
Tina: PO...
Lina: Si ja kaluat udhes?
Egzona: Shume mire...
Tina: Une erdha disi se shume larg dobraja...
Todas: Jajaja..

vazhdoni

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 3:32 pm

Lina : nuk ju kisha paramenduar keshtu po ejani futuni ne shtepi tani do te na sherbejn raharohuni
LONALR: wow
EGZONA : me ne fund ju njoha
TINA : po sa mir apo jo
SIRENA : po po keshtu eshte
LONA : po ku jen perrinderit e tu ??
TINA : ke moter vella
LINA : prinderit e mir qe te dy jan ne pun bashk me vellaun motra ime sigurisht eshte ne kopsht
dhe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 23
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 3:37 pm

un ketu me ju
sirena:nuk mund te paramendoj qe te gjith jemi gashk ketu gezohem qe ju takova
tina :ke te drejt eheh
sela:po jemi te gjitha vajzat ketu ,egzona ka esht
lina:shkoi ne WC
egzona:ja ja ku jam folet per mua
sirena po sela pyeti per ty
sela:vetem pyeta eheh


vazhdoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 3:39 pm

Tina: Lina,Sa mire...pra ke nje mter dhe nje vella?
Lina: Po...
Tina: SHtepine e paske shume te mire..
Sirena: Edhe mua po me pelqen..
Lina: Te ju sherbej me diqka?
.........

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 23
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 3:47 pm

SIRENA:mua nje got uj nese bon
TINA:edhe mua jam lodhur nga udhetime qe kemi pasur hehe
SIRENA:ahhh sela ke njoftuar prinderit qe kemi mberritur mos harro ata
na kan len porosi kete
SELA:po i kam njoftuar
TINA:duhet ti njoftj edhe une


vazhdon........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
avatar

Female Numri i postimeve : 625
Age : 23
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 4:06 pm

Lonalr:Edhe une valla .
Lina:mundeni ta shfrytezoni sa te doni telefonin ..
Tina:Ok flm amiga
lina:jeje es una pavada
DreFlor:Hey deri sa Tina te perfundoj me telefonatee a shkojme ne net.
Egzona:siiiii
Lona:pajtohemi
Lina:ok ne dhomen e pare ne te majte
Tina:ME PRITNI PLZZZ.
Lona:perfundo biseden e ne hyme ne net.
Tina:ok-y..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 23
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 4:37 pm

SIRENA:ka rrjet qika
LONAlr:po mendoj
SIRENA:OKI...
LINA:popo sirena ka rrjet
SIRENA:hyni ne forum
TINA: po sirena ke te drejt ehhe
SELA:poooo postoni ne forum hehhe

vazhdoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
avatar

Female Numri i postimeve : 625
Age : 23
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 4:42 pm

tina oshte tuje fole ne telefon kur papritmas bertet duke then fjalen ketu jemi te ni shoqe..
ne te gjitha:hahahaha
lona:po loka
lina:lejeni more se i ka marre malli per babin hahaha
sirena:hahah me siguri
dreflor|:hey une po hi e para
sirenaa:eee ti pse ti qe une
lina:ani,ani hine drenushe ,kuptoje eshte me e vogel..
sirena:ok pues


.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 23
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 4:49 pm

lona:vajza dalim tani ne qytet
te gjitha :pooooooooo
sirena:po shkojm
lina:oki shkojm mbasi ta kryn tina me telefon
tina:ja tani vajza e kreva
egzona:tani shkojm pim ngane kafe un qeras
sirena:oki flm egzona ehehhevazhdoo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
avatar

Female Numri i postimeve : 625
Age : 23
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 5:02 pm

shkojme ne nje kafeteri kur papritur axha i drenushes 3 taavolina perpara neve
dreflor:noooooo
fina;queeee
tina:ablas
dreflor:o jo qitu jo nuk bon me pi kafe se...
lona;se qka fol
festa:u po se nuk bojne sherbime te mire
dreflor:drejtohet nga festa dhe thote noooooo
festa:shaka
sirena:fol ma
dreflor:ok axha qatu te koka!!!!!
sirena,une dhe tina:queeeeeeeeee
fina:po kajle madhe
festa:qysh kajle e madhe..
lina:ok hajde shkojne tjeter kun pra
vazhdoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 5:28 pm

sela:Oki
tina:Hajdeni ma...
Sirena:op op(dalim prej lokalit)
Lina:e di nje resturant shum te mir ketu afer
Sela:Ok pra te shkojm,qysh po thoni ju amigas
Tina:Oki Oki
DreFlor:O veq mos me kon dikush i familjes
te gjitha qeeshim:ahahahha

vazhdoneni tash juuuu.nese spritoni
aajhhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 23
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 5:33 pm

Lina:ja ketu esht
SIRENA:mahnitese shum i mir
SELA:po me pelqen
TINA:te hyjm brenda
LONAlr:ejani te shkojm
EGZONA:un qaros
SIRENA:oki flm amiga
TINA:flm egzona hehevazhdoniii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
avatar

Female Numri i postimeve : 625
Age : 23
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 6:11 pm

festa:pra te ulemi!
sela:si
lona:po ku
fina;ta thrrasim nje kamarjer sepse ketu nuk paska tavoline e lire
tina:mire
lona;kamarier,kamarjer
kamarjeri:urdheroni vajza
dreflor;po po ku te ulemi
kamerjeri;mire nese nuk ju pebgone te uleni ne katene e dyte
lona;ok
fina;vamonos
nisemi per ne katine e dyte
festa:je ne kete tavoline te ulemi
sela:po
ulemi
kamarieri:Qka doni te pini
lona:nje makiato
fina;edhe muate lutem
sela:edhe mua
kamarieri:mir pra 3 makiat...
tina ,festa,sirena,egzona:jo jo edhe mua
dreflor:mua nje langje molle

....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 6:27 pm

Lona:edhe mua
Fina:poashtu...
Dreflor:hej vajza jam e uritur ....besoj qe edhe ju keshtu qe te grumbullojme disa te holla dhe te hajme darke...
Tina:mire
Lina shkon tek kamarieri dhe ai drejtohet tek ne dhe na pyet se 'q deshirojme..
Kamarieri na jep menyne e hotelit..
Kamarieri:Urodheroni vajza..:
fina:po i pres mendimet e shoqeve..
Dreflor:{i drejtohet te gjithave}-Si thoni per nje pule pikante me shampinjona?
eshte e adhuruara ime....
Sirena:poashtu
Tina:mire eshte e shijshme...
Lona:po!
Lina:epoo mire...
Kamarieri:mire po shkoj tua sjell..
Lina:mire

.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
avatar

Female Numri i postimeve : 625
Age : 23
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 6:40 pm

lona; iu knaqa
dreflor:wowowwww menxi spo pres me ngre buke
tina:ki pak durim
te gjitha :hahahaha
ne knaqemi flasim qeshim e me se shumti per florin flasim ,kur nje tavoline me pas ishte me plote vajza ,ato ishin adhurues te loles(ajo qe e ka shtramu florin)
mirjeta (ashtu quhej njera vajze nga ajo tavolinne):shikoj mor si qeshine si te tranta
un e kisha canten e florit ,fina patiket e florit dhe...
sela i ndegjone ato dhe ngritet nga tavolina si loka e na ia plasim gazit sepse nuk dinim qka po ndodhte
sela:he qfare keni ju pengone ndonje gje ?
ne e kuptojme qka po ndodhe
lona;he pra folin moss u mbete goja pa fjale?vazhdoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 6:46 pm

Dreflor:vajza!!!
Lina:por favor!!!
DreFlor:kamarier mundemi te shperngulemi ne nje tavoline tjeter..
kamarieri:po sigurisht!!
Lina:ke te drejt...
kamarieri:urdheroni atje ...{dhe ben me dore }


DReflor:me mire te ikim nga kjo tavoline sa me shpejt sesa te nxjerrim me shume telashe..
Lina:po!
Tina:tenez razon!!
lona:shkojme::
Dreflor:sirena,sela !!!
sirena,sela:shkojme amigas...{dhe i shikojne me urrejtje vajzat adhuruese te loles}
vazhdon...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
avatar

Female Numri i postimeve : 625
Age : 23
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 6:53 pm

ato nisin te qesin dhe thone ia dolommeee dhe e cakine

tina:ooo no !!!!!!
fina;mos i ngo bre hiq
tina:pero a po i kqyre
fina:po mos ta ndine se qyshtu jon adhuruesit e loles.si ajo
tina:si tienes rason
shperkulemi ne nje tavolie tjeter
sela:o vajza ta harrojme ate qe ndodhi me pare ee
te gjitha:sssssssiiiiiii
lona :hey kamarier me spejte te lutem
kamarieri:po po ja vetem 3 minuta
lona;queeeeeeee 333333 noo
kalojne kea 3 minuta si 1 minute..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 6:56 pm

Lona:ahh faleminderit::
DreFlor:faleminderit..
Tinah:vajza pasi ta perfundojme ushqimin te shkojme ne shtepi ok?
Lina:mire por si thoni per nje shetitje rreth qytetit..
DreFlor:po ke te drejt...
Tinah:mire
lona:vetem ta mbarojme ushqimin ok?
te gjitha:ok...hahahahahahahaha..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
avatar

Female Numri i postimeve : 625
Age : 23
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 8:24 pm

lona:o jo un nuk jam e pajtimit sepse jam e lodhur dhe dua te pushoj pakez perdon
fina:po valla edhe une e sidio mos qitash qe u myta nga urrejtja
tina:ti me kshillovame duket diqka keshtu qe un te kshilloj te mos i ndegjose fjalet i gjithkujte
fina:ok gracias pero ..
tina:pero nada
sela:hey edhe un mendoj si lona pse nuk shkojme ne shtepi e clodhemi?
dreflor:o jo un dua te shetiti ter kosoven
sirena:hahah te kosoven a ter prishtinen
te gjitha;ahhahaah
lona:a jeni te pajtimit qe te shkojme ne shtepi te lines e tani hym ne net e qnakum?
te gjitha:pop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 8:28 pm

Sela:po valla se po du me hi ne foro
tina:mir ki se me ka marr malli
Sirena:kaq shpejt a a a a
dreflor:valla po
Lina:ani pra a te nisemi
te gjitha opopopop

vazhdoniii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 8:50 pm

Hyne ne shtepi..
pastaj hyme dhe ne foro..
dreflor: ne forum qenka vetem The.Crossy
tinah:po normal se ne jemi ktu te gjitha e kush do me mbet ne foro?
dreflor:mire e ki..
egzona:po hi e para en foro..
dreflor:ok pra..
lona:sipas mendimit tim mendoj se per te hyre duhet une sepse une kam me pak mesazhe se ju kurse egzona ti i ke gati 2000 mesazhe..
tina:po ke te drejt lona.
dreflor:po sigurisht.lona postontee ne foro ndersa ne e shikonim..
vazhdon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Sun Nov 30, 2008 9:17 pm

LINA : vetem pak se kam nje zgjidhje...
TINA : cila...???
LINA : do ja sjell dhe llaptoppin dhe aty ka internet kshtu qe do te ndahemi ne dy vende
EGZONA : shum mir :P:P
DREFLOR : vajza mendoni te bejm diqka interesante

LINA : vajza kam dhe befasira te tjera per ju ejani
LONA : qfar do te na tregosh linna

LINA : ejani te shkojm ne sall ketu kam dhe nje sall te vogel mund te luajm cilen do loj dhe mund te ndegjojm muzik me ze te lart dhe....

vazhdon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 23
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Mon Dec 01, 2008 2:35 pm

LINA :dhe do kalojm mire besoj.
SIRENA:eja shkojm
EGZONA:sirena(dafina)di te vallezosh
SIRENA:PO eheh mendoj
TINA:epo sirena dhe egzona do vallezojn bashk
LINA:EHEHH
SELA:sirena di te vallezoj mir shum ka mar pjes ne shum festivale dhe un gjithashtu
SIRENA:sela di te vallezoj gjithashtu
DREFLOR:do kenaqemi
LINA:mendoj qe do kenaqeni
SIRENA: poooo..

vazhdoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   Mon Dec 01, 2008 3:32 pm

Lina:ejani pra
sela:Op op
Shkojm
Tina:sa bukur tek eshte ketu
Sela:ke te drejt shum e bukur lina
Lina:Flm
Tina y Sela:sps

vazhdon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qe ta njohim njera tjetren   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Qe ta njohim njera tjetren
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pas ftesės nė Tiranė, Tadiē: Nuk do ta njohim kurrė Kosovėn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: