ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 "bota femijerore"dhe"bota e te rriturve"!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: "bota femijerore"dhe"bota e te rriturve"!   Mon Mar 09, 2009 3:25 am

po e hap nje debat te rri me ket tem..Mund te shprehni ndjenjat tuaja per femijet dhe te rriturit....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: "bota femijerore"dhe"bota e te rriturve"!   Sat Mar 28, 2009 2:58 pm

bota femijore eshte me e bukur se e rriturve .sepse ne jemi femije mendojme per lojen argetimin.mesimin ...etj.kurse bota e te rriturve eshte me shume probleme me shume ngarkesa e shume e shume gjera te tjera.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: "bota femijerore"dhe"bota e te rriturve"!   Sun May 24, 2009 2:11 am

ke te drejt edona ,..pastaj te rriturit jan te mbushur me urrejtje..

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: "bota femijerore"dhe"bota e te rriturve"!   Sun May 24, 2009 9:17 pm

po sepse gjithmene jan te ngarkuar me pune obligime dhe ne fakt nuk mendojne per argetim(KJO VLEN PER DISA)!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: "bota femijerore"dhe"bota e te rriturve"!   Sat May 30, 2009 12:42 am

edona nese bon pjes ne boten ffemiljrore mos ofeno bile nket tem!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: "bota femijerore"dhe"bota e te rriturve"!   Sat May 30, 2009 12:50 pm

oooj libon pash zotin qa po ofendoj as nuk po kam mendim me ofendu askend pasha zotin.as ty as askend tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donjeta
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 178
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: "bota femijerore"dhe"bota e te rriturve"!   Sun May 31, 2009 12:53 am

Libona pik se pari kerkun se pash qe Edona nuk e ofendoi askend.
Saipekert botes femirore dhe atyre te te rriturve...
Mmm mu kujtua diqka nga Floricienta ne shfaqjen tetraele te Floricientes mu kujtua kur Federico dikur e zbulon se duhet te qesh se ende mbrenda tij jeton ai femija i lumtur dhe i gezuar e kam permend ket gje edhe dikund tjeter.
Dua te them qe femija ka boten e tij,nje bot plot me endrra dhe fantazi duke mos menduar jeten se si eshte ne realitet,kot nuk thuhet se femiria eshte periudha me e lumtur e jetes.
Ndersa tek te rriturit nuk eshte ashtu edhe ata kan qen femi dikur por me kalimin e viteve kan ndryshuar qendrimet e tyre,jan rritur brengat dhe problemet dhe keshtu qe kan harruar te qeshin te argetohen kan harruar at bote te magjishme femirore dhe jan ber te ndryshkur te menduar dhe krejtesisht persona te cilet mendojn vetem per brenga dhe problemet e tyre si ne pun ,familje etj.
Edhe ne do behemi ashtu ,shpresojm qe jo por keto jan ligjet e jetes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: "bota femijerore"dhe"bota e te rriturve"!   Sun May 31, 2009 12:56 am

ok ok veq edona tha vlen per disa e mos te na perfshin neve se me "disa" nenkuptojm shum persona e nuk dim per ke po thot

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: "bota femijerore"dhe"bota e te rriturve"!   Sun May 31, 2009 1:25 pm

Moj nuk ju perfshiva juve se ju ende nuk beni pjese ne boten e te rriturve me sa e di une!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rrita
Mik i Forumit
Mik i Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 323
Age : 27
Vendndodhja : prizren
Kenget e preferuara te Floricientes? : porque , te siento, desde que te vi -benjamin rojas
Disponimi i pergjithshem : happy with my erreway
Registration date : 15/09/2008

MesazhTitulli: Re: "bota femijerore"dhe"bota e te rriturve"!   Fri Jun 05, 2009 12:17 pm

ke te drejt donjeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: "bota femijerore"dhe"bota e te rriturve"!   Wed Jul 01, 2009 6:43 pm

nukk me pelqejn rrotullat e t'riturve..

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: "bota femijerore"dhe"bota e te rriturve"!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"bota femijerore"dhe"bota e te rriturve"!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: