ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Who is person ...in your Heart ...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Who is person ...in your Heart ...   Sat May 30, 2009 12:40 pm

eedon nuk mundesh me harru sidomos kur e ki pran,por te deshiroj fat qe edhe ai te doj ty!
ae di ti se ke e do ai??? LIBONA SHKRUAJTI:


PO E DI por ndjej se me do mua ne zemer e ndjej
eE SHOH NGA SHIKIMI I TIJME ATA SY TE BUKUR sikur te nje PRINCI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Who is person ...in your Heart ...   Sat May 30, 2009 2:45 pm

hajde flaka mos u frikso...mos e le te te ik nga duart...

qfart te bejm un e edona qe nuk i kemi asgjekundi?!


mos u hidhro edon

----EDHE UN I THEM PO KUJT TI FLAS .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Who is person ...in your Heart ...   Sun May 31, 2009 12:41 am

ĆnGéL shkruajti:
hajde flaka mos u frikso...mos e le te te ik nga duart...

qfart te bejm un e edona qe nuk i kemi asgjekundi?!


mos u hidhro edon

----EDHE UN I THEM PO KUJT TI FLAS .


esht e veshtir ...q'te bejm//...ta kuptojm se un e ti kemi pervoj!ehehh

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Who is person ...in your Heart ...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Who is person ...in your Heart ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: