Florencia Bertotti Kosovo - FBK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  Latest imagesLatest images  GalleryGallery  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

 

 Rovena Stefa ndahet nga i dashuri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona


Female Numri i postimeve : 6018
Age : 27
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

Rovena Stefa ndahet nga i dashuri Empty
MesazhTitulli: Rovena Stefa ndahet nga i dashuri   Rovena Stefa ndahet nga i dashuri Icon_minitimeWed Jul 01, 2009 8:35 pm

“Jam ndarė sepse kishim mosmarrėveshje mes nesh”

Rovena Stefa ndahet nga i dashuri Rovenastefa

Edhe pse kishte kohė qė qarkullonin thashethemet se marrėdhėnia mes Rovena Stefės dhe tė dashurit tė saj kishte filluar tė bėhej problematike, vetė kėngėtarja e mohonte kėtė fakt duke pohuar se si ēdo lidhje, edhe ajo e saja kishte ulje dhe ngritjet e veta.
Nė intervista tė ndryshme kėngėtarja edhe pse nuk e kishte me shumė qejf tė fliste pėr jetėn e saj private, nuk e ka mohuar faktin se ka njė tė dashur nė jetėn e saj. Mbase edhe pėr faktin se jeta artistike e kėngėtares ėshtė zhvilluar kryesisht jashtė kufinjve tė Shqipėrisė, ajo ka zgjedhur njė djalė nga Maqedonia, nė vendin ku ajo ka edhe mjaft bashkėpunime artistike me kėngėtarė dhe kompozitorė. Rovena ka rrėfyer sedjali nuk kishte lidhje me botėn e artit, por kishte pranuar tė lidhej me njė artiste e cila brenda njė muaji mund tė lėvizte nė disa shtete mbase edhe nė dy kontinente me turnetė e saj. Nė shumicėn e rasteve ai e shoqėronte kudo Rovenėn dhe nė kėtė mėnyrė me siguri ajo ėshtė ndjerė mė e sigurt pasi pėrveē tė motrės, kishte pranė edhe tė dashurin. Mė pas filluan thashethemet e njė krize nė lidhjen e tyre. Edhe pse kėngėtarja e mohonte kėtė fakt, pak ditė mė parė ajo ka vendosur tė mos e fshehė mė: “Po ėshtė e vėrtetė, kam pak kohė qė jam ndarė nga i dashuri im.

Lidhja ime prej gati njė viti e gjysėm mori fund. Arsyeja? Siē ndodh gjithnjė nė kėto raste, thjesht kishim mosmarrėveshje”- ėshtė shprehur Stefa. Dihet nga tė gjithė qė kėngėtarja ka njė aktivitet tė ngjeshur dhe njė nga sukseset e saj ėshtė edhe ndihma e madhe qė i jep e motra Lisa e cila e shoqėron ngado duke bėrė menaxheren e Rovenės. Verėn qė lamė pas dy motrat hapėn dhe njė disko tė tyren nė plazhin e Durrėsit ku kėndonte pėr natė live Rovena dhe mjaft kėngėtarė tė tjerė tė ftuar prej saj. Njė eksperiencė e mirė kjo jo vetėm pėr kėngėn por edhe nga pikpamja financiare. Mesa duket deri mė sot i vetmi njeri me tė cilin Rovena s’ka patur dhe as ka pėr tė patur ndonjėherė mosmarrveshje mbetet e motra Lisa. Gjithsesi ne shpresojmė qė kėngėtarja tė gjejė sė shpejti shokun e jetės ashtu siē ajo e dėshiron.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rovena Stefa ndahet nga i dashuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rovena Stefa e lidhur me nje nga ish ushtareT e UQK-s
» rovena stefa nuk jam greke,jam krenare qe jam shqiptare
» Lorik Cana ndahet nga Zana Krasniqi dhe lidhet me nje modele braziliane
» Usher ndahet nga gruaja
» Kardashian ndahet nga i dashurii

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: