ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 teuta:blero me rehaton shpirtin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: teuta:blero me rehaton shpirtin   Wed Jul 29, 2009 12:47 am

Kohėve tė fundit ėshtė pėrfolur shumė lidhja ndėrmjet Teuta Krasniqit dhe kėngėtarit Blero, ndėrsa ndėrkohė qė lidhja e tyre ėshtė forcuar mė shumė- ata tashmė janė tė fejuar dhe planifikojnė tė martohen vitin e ardhshėm.
“Fejesa ka ndodhur nė mėngjesin e 27 korrikut nė ditėlindjen time, kur Blerimi nė njė mėnyrė shumė tė veēantė e romanike mė ka propozuar. Ka qenė moment jashtėzakonisht i bukur”, ka thėnė Teuta nė njė intervistė me tė pėrditshmen “Kosova Sot”.

Aktorja shprehet e lumtur me lidhjen e saj dhe thotė se ka zgjedhur personin e duhur, i cili ēdo ditė e mė shumė i jep dashuri, respekt, pėrkrahje, mirėkuptim dhe ia rehaton shpirtin.

Pėr mė shumė, Teuta ka thėnė se ata tashmė e kanė vendosur edhe datėn e martesės, mirėpo nuk e ka bėrė publike, porse ka thėnė se do tė ndodhė vitin e ardhshėm.


Edituar pėr herė tė fundit nga libona nė Sun Aug 02, 2009 3:03 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: teuta:blero me rehaton shpirtin   Wed Jul 29, 2009 1:23 am

thnx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: teuta:blero me rehaton shpirtin   Sun Aug 02, 2009 3:04 pm

sps

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: teuta:blero me rehaton shpirtin   Sun Aug 02, 2009 5:21 pm

oo sa mire qe jan feju,po te them te drejten teuta ka meritu me te mire...po neyse zgjedhja e saj eshte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Jeta&Lali
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1825
Age : 24
Vendndodhja : prishtine
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : happy
Registration date : 24/08/2008

MesazhTitulli: Re: teuta:blero me rehaton shpirtin   Sun Aug 02, 2009 5:44 pm

hiq nuk shkojn si ēift po qka me bo tash urime per ata

_________________
Forumi i Mariana Esposito ne Kosove:
www.laliespositofans.tk
regjistrohuni ju lutem ju lutem

Mariana Esposito Kosovo
WebSite : www.laliespositofans.com
Forum : www.laliespositofans.tk
Fotolog : www.fotolog.com/laliespositoks coming soon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.laliespositofans.tk
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: teuta:blero me rehaton shpirtin   Mon Aug 03, 2009 12:57 am

urimme per atta

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: teuta:blero me rehaton shpirtin   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
teuta:blero me rehaton shpirtin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Teuta Vreko: Je ti

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: