Florencia Bertotti Kosovo - FBK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  Latest imagesLatest images  GalleryGallery  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

 

 Genta Ismaili nuk jam ndare ne Milotion per Bleron

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona


Female Numri i postimeve : 6018
Age : 27
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

Genta Ismaili nuk jam ndare ne Milotion per Bleron Empty
MesazhTitulli: Genta Ismaili nuk jam ndare ne Milotion per Bleron   Genta Ismaili nuk jam ndare ne Milotion per Bleron Icon_minitimeTue Aug 11, 2009 6:45 pm

Nuk jam shtatzėnė dhe as e martuar, bashkėjetoj normalisht. “Zero Zero” albumi i ri, u promovua nė “Sheshin 21″

Genta Ismaili nuk jam ndare ne Milotion per Bleron Normal__C0J4016copy

Eshtė rikthyer pėrsėri uragani me emrin Genta Ismajli, njė nga kėngėtaret mė ritmike dhe dienamike tė skenės shqiptare. Plot dėshirė pėr tė realizuar diēka tė re, ajo vjen me albumin e saj mė tė fundit, tė titulluar “Zero Zero”. Album, i cili do tė pėrmbajė dhe kėngė si nė gjuhėn shqipe ashtu edhe nė atė angleze, veē tregut shqiptar do tė synojė pashmangshmėrisht dhe atė amerikan; ėshtė promovuar ditėn e enjte nė “Sheshin 21″ nė Prishtinė, nė njė mbrėmje magjike. Nė njė intervistė pėr “Gazeta Shqiptare”, kėngėtarja Genta Ismajli vjen me mė tė rejat e saj nga jeta profesionale, me tė gjithė tė vėrtetėn pėr fjalėt e ndarjes sė saj nga Miloti dhe lidhjes me Bleron, tė vėrtetėn pėr shtatzėninė e pėrfolur, si edhe pėr njė martesė tė mundshme. Gjithashtu, kėngėtarja bukuroshe tregon dhe atė anė tė saj qė jo tė gjithė e njohin, pėr dėshirat dhe temperamentin e vet, si dhe pėr planet pėr periudhėn e verės dhe pėr pushimet e programuara nė muajin e ardhshėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Genta Ismaili nuk jam ndare ne Milotion per Bleron
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Genta Ismaili ne Tirane tek Rio
» Genta Ismaili vjedh klipin e Jennifer Lopez.
» Genta Ismaili bezdiset nga fansat
» Genta Ismaili ndez publikun Shqiptar
» Thashetheme:Genta Ismaili ben operacion hunden

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: