ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Perry: Si e vogėl jam lutur pėr gjinj tė mėdhenj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 23
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Perry: Si e vogėl jam lutur pėr gjinj tė mėdhenj   Mon Aug 17, 2009 6:20 pm

Kėngėtarja amerikane Katy Perry, e cila ėshtė bėrė e famshme me singlin e saj "I Kissed a Girl", si e vogėl ėshtė lutur qė tė ketė gjinj tė mėdhenj.
Bukuroshja Perry thotė se ende i kujtohet shumė mirė se si ka rėnė nė gjunjė para krevatit dhe ėshtė lutur qė gjinjtė t’i bėhen aq tė mėdhenj saqė prej tyre tė mos i shoh kėmbėt nga krevati.

Lutjet e saj i janė shpaguar. Katy sot nuk dėshiron t’ua tregoj gjinjtė askujt, prandaj para secilės performance tė saj kėrcen sa mundet pėr tė vėrtetuar se janė tė paketuara si duhet dhe a ekziston mundėsia qė t’i shihen thimthat.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Perry: Si e vogėl jam lutur pėr gjinj tė mėdhenj
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» TURNIR NĖ FUTBOLL TĖ VOGĖL - Nyon - Zvicėr
» Prof. dr.sc.Akil Mark Koci:"Vogėlushja pianiste, Gaia Sokoli, mahnit publikun italian e jo vetėm"
» Zija Ēela: Njė burrė i vogėl pėrēmon Kadarenė
» Nehat S. Hoxha: Kosova e vogėl gollaku i madh
» Kosova, vend i vogėl me resurse tė mėdha

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: