ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 E dashura tradhtare kėrkon falje publike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: E dashura tradhtare kėrkon falje publike   Thu Sep 24, 2009 5:29 pm

Rinia, marrėzia! Tė gjithė gabojmė, posaēėrisht kur jemi tinejxherė, mirėpo njė amerikane e re po mundohet qė tė pėrmirėsojė gabim e saj duke e turpėruar veten publikisht.
Jess Duttry para tri javėsh ėshtė fejuar pėr njė mashkull shumė tė mirė anonim, mirėpo e ka tradhtuar atė me tjetrin.

Siē thotė kjo 19-vjeēare kjo gjė pėr tė ka qenė njė aventurė verore, por i fejuari i saj e ka ndėrprerė lidhjen.

Pasi qė ėshtė bėrė e vetėdijshme pėr gabimin e saj, ajo ka vendosur tė dėnoj veten me shpresė qė me kėtė mėnyrė do tė pėrmirėsojė atė qė ka bėrė.

Ka vendosur qė tė qėndrojė nė rrugėn mė tė frekuentuar tė qytetit Sandusky tė Ohios me mbishkrimin ''Kam tradhtuar. Bjeri borisė nėse mendon se e meritoj njė rast tė dytė'', derisa nė anėn tjetėr tė pllakatit shkruan ''Me tė vėrtetė e dua''.

Brenda njė orė e gjysmė 57 vozitės i kanė rėnė borisė.

''Nėse do tė mė duhet tė qėndroj nė shi, do tė qėndroj. Vetėm tė mė kthehet ai'', ka deklaruar ajo pėr shtypin lokal.

Nuk dihet se si ka reaguar ish i dashuri i saj pėr kėtė veprim, mirėpo shumė vozitės kanė dalė nga automjetet e tyre vetėm sa pėr ta pėrqafuar.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
E dashura tradhtare kėrkon falje publike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krasniqi bėn thirrje pėr kėrkim falje publike
» LETĖR PUBLIKE PĖR FATMIR SEJDIUN, JAKUP KRASNIQIN DHE HASHIM THAĒIN
» Miradije Gashi:EDUKIMI I FĖMIJĖVE KĖRKON PĖRKUSHTIM
» Banda e Durrėsit, vrasje, grabitje trafikim....
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: