ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Djathi zviceran me marihuanė vjen nė vitrina

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Djathi zviceran me marihuanė vjen nė vitrina   Sun Oct 11, 2009 2:28 pm

Pas piperit, specit dhe shtojcave tjera nė treg arrin edhe djathi me marihuanė me emrin Princ Canna.
Pėr kombinimin i cila do t’ua realizojė ėndrrat adhuruesve tė djathit tė cilėve ua ka ėnda marihuanėn, meritor ėshtė dyshja e kuzhinierėve zviceranė tė cilėt ua rekomandojnė “shijen e tij specifike”.

“Receta pėr djathin e ri gjysmė tė fortė ėshtė perfeksionuar pėr pesė vjet rresht e edhe pse prej tij nuk do tė keni halucinacione, do tė zbuloni se ai ka njė shije krejtėsisht specifike e cila pėrkujton pak nė piper”, ka thėnė Pascal Morard pėr agjencinė e lajmeve AFP.

Morard ka theksuar se arritur aromėn e kėtij djathi me fleta tė bluara tė marihuanės dhe vajrat e saj bazike.

Djathi do tė lėshohet nė shitje gjatė kėtyre ditėve nė Zvicėr, e krijuesit e tij tanimė kanė kėrkuar leje pėr eksport edhe nė Rusi e vende tjera tė Evropės.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Djathi zviceran me marihuanė vjen nė vitrina
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "Skėnderbeu, Mbreti luftėtar i Shqipėrisė", vjen nė atdhe
» Chris Tucki:Tash vjen Baci Vlla!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: