ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Fshihet nga policia 20 vjet pa pikė arsye

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Edona

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Fshihet nga policia 20 vjet pa pikė arsye   Sun Oct 11, 2009 2:46 pm

Pasi qė para 20 vitesh ka inskenuar vdekjen e tij duke besuar se po e ndiqnin forcat e rendit, njė amerikan ka zbuluar se kurrė nė jetė nuk ka qenė i dyshuar pėr ēfarėdo akti tė paligjshėm.

Bennie Wint ka jetuar 20 vite tė plota nė arrati duke besuar se po e ndiqte policia pėr shitblerje tė drogės. Ai ka “organizuar” vdekjen e vet duke inskenuar mbytjen e tij nė ujė nė njė plazh tė Floridės nė muajin shtator tė vitit 1989.

Pas vetes kishte lėnė tė fejuarėn dhe vajzėn katėrvjeēare dhe kishte filluar jetėn e re me emrin William Smith. Pas pak kohe ishte martuar dhe i kishte lindur njė djalė i cili tani ka 17 vjet, por asnjėherė nuk ua ka treguar identitetin e tyre tė vėrtetė.

Smith para pak kohe ėshtė ndaluar nė South Carolina pėr shkak tė tabelės sė dėmtuar tė regjistrimit nė automjetin e tij. Pasi qė ka dhėnė emrin e rrejshėm, shumė shpejt ai ėshtė dashur tė pranojė identitetin e vėrtetė pasi qė policia ka kėrkuar vėrtetim e tij.

Kėshtu, pėr ēudi tė tij tė madhe, e ka kuptuar se nuk ka asnjė padi nuk ishte ngritur ndonjėherė ndaj tij.

Ėshtė arrestuar vetėm pėr vozitje pa patentė shoferi dhe paraqitje tė rrejshme pėr tė cilėn gjė do tė paraqitet para gjyqit.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fshihet nga policia 20 vjet pa pikė arsye
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: