ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 nje propozim per kete nen forum

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 23
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: nje propozim per kete nen forum   Mon Nov 10, 2008 6:38 pm

nuk duhet te dilet nga tema e sidomos ne kete nenforum pra ne lojrat CHITCHAT sepse po pengon ne dekoncentrimin e antareve te foros ju lutem respektojeni kete propozim esht ne te miren e foros , po dal pak edhe ne propozimi i seles edhe ajo ka te drejt kur thot se shum prej antareve bejn shum poste njera pas tjetres kur nuk esht e nevojshme kur mundet vetem ne nje post ti vendos ato me duket absurde!!!!!!!!po ju qka mendoni????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: nje propozim per kete nen forum   Mon Nov 10, 2008 7:39 pm

ke plotsisht te drejt siren....shume mire e ke... 😉 se pernime po postojn palidhje ka dy tri poste tuj mujt mi than qato fjal ne ni post.. :rolleyes: keshtu qe respektojeni kete tem dhe te gjitha se sirena ka te drejt... :wallbang:

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: nje propozim per kete nen forum   Mon Nov 10, 2008 7:50 pm

me pelqen kete e kemi then dhe me heret un po mundohem ti fshi postimet palidhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: nje propozim per kete nen forum   Mon Nov 10, 2008 7:51 pm

mire, Lina 😉...ashtu na ndihmon edhe ti xemel.. 😉

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: nje propozim per kete nen forum   Mon Nov 10, 2008 7:53 pm

sps love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 23
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: nje propozim per kete nen forum   Mon Nov 10, 2008 8:08 pm

hehehe me vjen mir qe pajtoheni me kete propozim edhe pse smundem ti shly postimet palidhje mundohuni ju mbase mundeni ju uroj suksese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: nje propozim per kete nen forum   Mon Nov 10, 2008 10:56 pm

po gjithsesi un do ti shlyej......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
avatar

Female Numri i postimeve : 625
Age : 23
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: nje propozim per kete nen forum   Mon Nov 10, 2008 11:09 pm

sirena shkruajti:
nuk duhet te dilet nga tema e sidomos ne kete nenforum pra ne lojrat CHITCHAT sepse po pengon ne dekoncentrimin e antareve te foros ju lutem respektojeni kete propozim esht ne te miren e foros , po dal pak edhe ne propozimi i seles edhe ajo ka te drejt kur thot se shum prej antareve bejn shum poste njera pas tjetres kur nuk esht e nevojshme kur mundet vetem ne nje post ti vendos ato me duket absurde!!!!!!!!po ju qka mendoni????

pajtohem dhe ke te drejte dhe nese kam ber ksi lloj gabimi perdon......... 😕 :eek:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: nje propozim per kete nen forum   Tue Nov 11, 2008 8:12 am

kjo tem bllokohet. Nuk pranohen me postime.... :tonque:

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
BessiMIX
Inter Fan
Inter Fan
avatar

Male Numri i postimeve : 123
Age : 24
Vendndodhja : Lipjan
Kenget e preferuara te Floricientes? : Nese e knon: CE SOLO l'INTER!
Registration date : 19/09/2008

MesazhTitulli: Re: nje propozim per kete nen forum   Fri Nov 14, 2008 3:38 pm

Sė shpejti do te vijn rregullat e reja per kete nenforum. Besoni se thelbin e njejt do ta ken me kte te sirenės 👍

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forzainterforums.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: nje propozim per kete nen forum   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nje propozim per kete nen forum
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Idriz Morina:Seksualiteti nė Universitet
» VIKTORIA XHAKO:PO TA POSTOJ KETE LETER
» Mimoza Dajēi - Letėr kėrkesė drejtuar: Presidentit tė Republikės sė Kosoves Znj. Atifete Jahjaga.
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: