ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 SHIKONI KETE FOTO ...?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: SHIKONI KETE FOTO ...?   Thu Jan 22, 2009 11:46 pmE GJETA KETE FOTO EDHE E POSTOVA KETU QE TA SHIHNI EDHE JU
POR KJO OSHT MONTAZH BESOJ UN
E SHIKONI TRUPIN DHE SHIKONI SE SI PJESEN E KOKS E KA TE NGJITUR PRA MONTAZHHHH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: SHIKONI KETE FOTO ...?   Fri Jan 23, 2009 12:01 am

Jo nuk po duket qe eshte montazzh...a nashta une spo e vrejt..sdihet..xD

Po neyse...let bojn qa tdojn...let hargjesin kohen more..! qere..kujt pi intereson? :)

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
leotrim - benja - trrimi
Flori Fan
Flori Fan


Male Numri i postimeve : 413
Age : 25
Vendndodhja : gjakov
Kenget e preferuara te Floricientes? : ven a mi edhe desde que te vi
Disponimi i pergjithshem : muzik top
Registration date : 05/12/2008

MesazhTitulli: Re: SHIKONI KETE FOTO ...?   Fri Jan 23, 2009 5:02 pm

VALLA FARE NUK OSHT MONTAZH KJO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientaks.4umer.com
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHIKONI KETE FOTO ...?   Fri Jan 23, 2009 5:05 pm

PO SPO BESOJ QE FLORI I KISH BO QITO FOTO LAKURIQ A A A MENO TI NIHERE ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
alimonito
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Numri i postimeve : 1453
Age : 21
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: SHIKONI KETE FOTO ...?   Fri Jan 23, 2009 8:42 pm

jo more montazh ooooo qyre qysh i ka gishtat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: SHIKONI KETE FOTO ...?   Fri Jan 23, 2009 11:37 pm

uuuuuuuuuuu ahaaaa...une qitash po e di qe je ka menon per florin..une kishe veq naj qik hajt vallahin..!!!
Jo be qfar flori more...po sosht flori as kjo ftyra..huahuaha

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHIKONI KETE FOTO ...?   Sat Jan 24, 2009 1:09 am

po de qyrja qishtat edhe trupin nuk e ka qashtu flori
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHIKONI KETE FOTO ...?   Sat Jan 24, 2009 12:46 pm

e kom pa ket foto edhe kom dasht edhe une me qit ne foro me tregu se kjo osht montazh ...
e sigurt 100% se nuk osht flori..
edhe ju muni me vrejt ngjyren e kokes dhe ngjyren e trupin eshte krejt ndrysh...
e sigurt 100000000000000% se nuk osht flori..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHIKONI KETE FOTO ...?   Sat Jan 24, 2009 1:38 pm

PO DE SE EDHE KUR E MORA UNE KETE FOTO NGA NJE WEB FAQE NE GOOGLE U DUKKE SHUM QUDITESHEM QIKJO FOTO E E VENDOSA KETUU PER ME PA EDHE JU SE KA DISA NJERZ QE RREJN E BOJN MONTZH ME BESU NA E SHUM TE TJER PO NUK E DI NI SEND NGA QATA NJERZ PSE REJN EDHE PSE BOJN MONTZHA PA LIDHJE VEQ ME BESU NA KISHE OSHT E VERTET
NI QIT FOTO JU GARANTOJ SE SO FLORI 1000000000000000000000000% FLORI NUK DO TA KISHE BER KETE FOTO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
leotrim - benja - trrimi
Flori Fan
Flori Fan


Male Numri i postimeve : 413
Age : 25
Vendndodhja : gjakov
Kenget e preferuara te Floricientes? : ven a mi edhe desde que te vi
Disponimi i pergjithshem : muzik top
Registration date : 05/12/2008

MesazhTitulli: Re: SHIKONI KETE FOTO ...?   Sat Jan 24, 2009 3:18 pm

jo de as un sbesoj qe osht flori
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientaks.4umer.com
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHIKONI KETE FOTO ...?   Sat Jan 24, 2009 3:24 pm

leotrim - benja - trrimi shkruajti:
VALLA FARE NUK OSHT MONTAZH KJO

e ktuu leotrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: SHIKONI KETE FOTO ...?   Sat Jan 24, 2009 3:53 pm

ndoshta jnuk eshte flori ndoshta edhe eshte mondazh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 23
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHIKONI KETE FOTO ...?   Sat Jan 24, 2009 5:24 pm

montazh esht 100%
po dallohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHIKONI KETE FOTO ...?   Sat Jan 24, 2009 8:18 pm

po de jo 100% po 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% valla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: SHIKONI KETE FOTO ...?   Sat Jan 24, 2009 9:18 pm

per mua eshte montazh edhe jom e sigurt ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: SHIKONI KETE FOTO ...?   Sat Jan 24, 2009 9:55 pm

ne arkiv!

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SHIKONI KETE FOTO ...?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SHIKONI KETE FOTO ...?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Foto tė ndryshme dhe lule
» Ibrahim Egriu: Foto kujtimesh tė pa harruara
» FOTO E JAVĖS
» Foto tė dhjetorit 2915

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: