ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Rregullat e forumit!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
Libona

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 25
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit!   Wed Aug 12, 2009 8:29 pm

okey..ne respektim e siper!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Aurora
Flori Fan
Flori Fan
Aurora

Numri i postimeve : 277
Age : 21
Vendndodhja : nga nje vend i bukur
Kenget e preferuara te Floricientes? : "TE SIENTO" " MI VESTIDO AZUL " " Y ASI SERA" "DELFINA" "PORQUE" "KIKIRIKI" .."hay un cuento"
Disponimi i pergjithshem : NGANJEHERE E LUMTUR,NERVOZE POR EDHE E MERZITUR
Registration date : 14/08/2009

MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit!   Sat Aug 15, 2009 5:58 pm

dot i kem rregullat parasysh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Aurora
Flori Fan
Flori Fan
Aurora

Numri i postimeve : 277
Age : 21
Vendndodhja : nga nje vend i bukur
Kenget e preferuara te Floricientes? : "TE SIENTO" " MI VESTIDO AZUL " " Y ASI SERA" "DELFINA" "PORQUE" "KIKIRIKI" .."hay un cuento"
Disponimi i pergjithshem : NGANJEHERE E LUMTUR,NERVOZE POR EDHE E MERZITUR
Registration date : 14/08/2009

MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit!   Sat Aug 15, 2009 5:59 pm

thanks per keshilla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Aurora
Flori Fan
Flori Fan
Aurora

Numri i postimeve : 277
Age : 21
Vendndodhja : nga nje vend i bukur
Kenget e preferuara te Floricientes? : "TE SIENTO" " MI VESTIDO AZUL " " Y ASI SERA" "DELFINA" "PORQUE" "KIKIRIKI" .."hay un cuento"
Disponimi i pergjithshem : NGANJEHERE E LUMTUR,NERVOZE POR EDHE E MERZITUR
Registration date : 14/08/2009

MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit!   Sun Aug 16, 2009 4:25 pm

edhe une gjithashtu do ti kem parasysh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
inna1
Flori Fan
Flori Fan
inna1

Female Numri i postimeve : 352
Age : 21
Registration date : 20/08/2009

MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit!   Sat Aug 22, 2009 10:27 am

un tash po i lexoj kto edhe pse ka tma qe kom shkru ndoshta 2 her me radh po nejse do mundohem ti respektoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Maximo
100 % Flori
100 % Flori
Maximo

Male Numri i postimeve : 992
Age : 28
Vendndodhja : En cada esquina, cuando llega Floricienta con su alegria
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te gjitha, Cosas que odio de vos, Kikiriki, Vos podes, Mi vestido azul, Flores amarillas
Disponimi i pergjithshem : Nicee
Registration date : 07/12/2009

MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit!   Mon Feb 01, 2010 1:46 am

Me vjen mire qe i respektoni


(que gentes)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rregullat e forumit!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rregullat e forumit!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: